top of page
Spa and Beauty Products

Specialistų komanda

MB "Grožio ir sveikatos tarnyba" direktorė, mokymų vadovė, kosmetologė

Daivos Uselienės grožio paslaugų veikla prasidėjo 1992 m. įgijus kosmetiko - masažuotojo medicininę specializaciją Vilniaus gydomosios kosmetologijos ir plastinės chirurgijos centre. Tuomet į šį centrą atvykdavo žmonės iš visos Lietuvos, kurių odos problemų neišspręsdavo jų gyvenamose vietose dirbantys specialistai. Todėl teko matyti ir išmokti sudėtingų atvejų išsprendimo algoritmų. Ir dabar į mane kreipiasi žmonės, ieškantys pagalbos esant riebios, spuoguotos, įjautrintos, „užleistos“ ir kitais probleminės odos atvejais, kuomet nepasitikima naujokais.

Nuo 1993 metų veriu auskarus ir vaikams, ir suaugusiems. Šiuo metu taikau pažangiausias begarses, ypač saugias sistemas ausų, nosies ir bambos auskarų vėrimui (Inverness Med sistema, MEDISEPT sistema). Odos diagnostikos prietaisu įvertinu odos pokyčius, problemas. Vedu mokymus grožio specialistams.

Credo: jei nori ką nors pasiekti, nepaisant sunkumų visomis jėgomis to siek iki galo.

Stipriosios savybės - nuoširdumas, lyderystė, analitinis mąstymas, didelė darbo kosmetologijoje ir dėstymo patirtis

Veiklos sritys: veido kosmetinė priežiūra, auskarų vėrimo paslaugos, grožio specialistų mokymai

Master of KOBIDO, kosmetologė, masažuotoja

Esu Jelena Pyškina, diplomuota kosmetologė ir masažuotoja. Kosmetologija, masažai yra mano darbo sritys, kurias nuolat tobulinu naujausiomis žiniomis.

Specializuojuosi veido masažuose ir veido valymo procedūrose. Esu sertifikuota 3-jų lygių KOBIDO meistrė. Tarptautinių masažo čempionatų dalyvė (pagal rezultatus patekau į TOP 10). Vedu veido ir nugaros masažo mokymus (grupinės ir individualus).

2020 metais įgijau mitybos bakalauro laipsnį, apgyniau diplomą „Mitybos ypatumai, sergant koronarine širdies liga “ tema.

Pastoviai tobulėju, dalyvauju kursuose, seminaruose ir mokymuose pas Lietuvos ir užsienio specialistus. Baigiau kvalifikacijos kėlimo mokymus Tarptautinėjė Izraelio kosmetologijos mokykloje ir gavau atestaciją pagal 3 specialybes: "Cheminiai pilingai" , “ACNE” ir "ONLINE kosmetologas: diagnostoka ir konsultavimas".

Dirbu tik su profesionalia kosmetika ir aparatine įranga.

Credo: tvarkinga išvaizda - tai gražu ir madinga, tai jūsų vizitinė kortelė bet kuriuo metu

Veiklos sritys: veido ir kūno kosmetinė priežiūra, aparatinė kosmetologija, veido masažo mokymai, sveikatingumo konsultacijos (mitybos analizė) 

Kineziterapeutė-masažuotoja. Plaukų šalinimo specialistė

Šiltas, jaukus ir šviesus kabinetas, o jame aš, Irena - besišypsanti, mylinti savo darbą kvalifikuota kineziterapeutė-masažuotoja, plaukų šalinimo specialistė.

2013 m. įgijau reabilitacijos studijų krypties, kineziterapijos profesijos bakalauro laipsnį, 2017 m. suteikta masažuotojo kvalifikacija. Nuolatos dalyvauju įvairiuose seminaruose, paskaitose, parodose apie grožį, sveikatą, sportą, sveiką mitybą. Mano vizija- padėti klientui rūpintis savo vidiniu ir išoriniu grožiu, atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius suteikiant jaukią ir ramią aplinką bei profesionalias procedūras. Darbą atlieku kruopščiai, kokybiškai, išklausiusi kiekvieno lūkesčius.

Credo:  tikėti savo svajonėmis ir nebijoti jų realizuoti
Veiklos sritys: veido ir kūno aparatinės procedūros,  kūno estetinė priežiūra

Masažuotoja, veido ir kūno priežiūros specialistė

Žmogaus ir aplinkos sveikata yra mano aistra. Stengiuosi gyventi darnoje su gamta, turiu įskiepytą pagarbą aplinkai, žmogaus kūnui ir sielai, natūraliems procesams. Labai tai vertinu ir stengiuosi neišduoti. Masažuotojos darbe mano siekiamybė yra kliento pasitikėjimas. Darau viską, kad atsigulęs ant mano masažo kušetės žmogus atsidustų, atsipalaiduotų, pasijustų saugus ir... pradėtų spindėti, tuo spindesiu užpildydamas visą masažo kabinetą ir mane pačią. Už šį spindintį pasitikėjimą esu ir būsiu dėkinga visiems savo klientams. Masažuotojo profesiją įgijau Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre. Toliau tebeieškau žinių įvairiausiuose kursuose, mokymuose, literatūroje. Labai domiuosi naujomis masažo technikomis, reabilitacine pagalba po ligų, SPA procedūromis. Įvairių masažo technikų galimybių randu E. Zemskovos masažų mokykloje. Turiu šios mokyklos kūno ir veido chiromasažo specialisto sertifikatus. Suprantu kiek svarbus lytėjimas ir kokius puikius rezultatus fizinei ir dvasinei sveikatai duoda tikslingas veiksmas. Taip pat, esu bičių ir vaistinių augalų ūkio „Bičių ganyklos“ (Bičių ganyklos) įkūrėja. 

Mielai konsultuoju sveikos gyvensenos - apiterapijos, fitoterapijos bei sveiko senėjimo klausimais. Manau, jog mano asmeninės savybės, baigtos studijos, praktinė ir gyvenimiška patirtis bei savarankiškai gautas informacijos ir įgūdžių bagažas leidžia rūpintis Jumis, padedant išgirsti kūno kalbą ir mokant jį sveikti.

Credo: gyvenk duodamas

Veiklos sritys: veido ir kūno masažai, raumenų įtampų atpalaidavimas, sveikatingumo konsultacijos, grožio specialistų bei individualūs masažo technikų mokymai

Kosmetologė

Foto (54).jpg

Mercedes Šulcaitė - Vasiljeva

Mercedes Šulcaitė - Vasiljeva – kosmetologė, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Kineziterapijos ir Grožio terapijos katedros lektorė. Baigusi grožio terapijos studijas savo praktinę veiką pradėjau veido priežiūros srityje. Dėstymas ne tik stiprino ir skatino gilinti jau turimas žinias, bet ir padėjo pažvelgti į kosmetologijos mokslą kiek kitaip. Šiai dienai, abi veiklos - dėstymas ir grožio paslaugų teikimas - man yra neatsiejamos. Mano profesinės stiprybės – šiltas bendravimas, empatija bei atsakingumas. Kadangi esu ir dėstytoja, ir praktikė, pati nuolat dalyvauju kvalifikacijos kėlimo seminaruose, mokymuose ar jų organizavime.

Credo: klientų šypsena - mano didžiausia sėkmė

Veiklos sritys: kosmetologinė veido odos priežiūra, konsultacijos, grožio specialistų mokymai

Natūralios medicinos specialistai

Vilhelmas Džiugelis - gydytojas, išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Propaguoja natūralią mediciną. Anot Vilhelmo, „sveikata yra ne viskas, tačiau viskas be sveikatos yra niekas. Sėkmingas gyvenimas, tame tarpe ir sveikata yra grindžiamas įsipareigojimais, atsakomybe, žiniomis ir išmintimi. Nėra nepagydomų ligų, yra nepagydomi ligoniai“. Vilhelmo Džiugelis kartu su savo žmona Ramune šiuo klausimu dirba išvien, abu užsiima sveikatingumo konsultacijomis ir mokymais.

Ramune Džiugelienė – sertifikuota jogos mokytoja, baigusi vadybos, psichologijos, kosmetologijos aukštąsias studijas. Turimas žinių bagažas praverčia konsultuojant klientus, esant poreikiui Ramunė taiko jogą, susietą su raumenynu ir vidaus organų veikla.

Credo: protas be baimių, abejonių ir pykčio gali išgydyti bet kokią kūno ligą

Veiklos sritys: sveikatingumo konsultacijos ir mokymai, joga, visceralinė terapija, diafragminės praktikos, joga. Darbas su žarnynu, kepenimis, tulžies pūsle,  skrandžiu, inkstais, šlapimo pūsle, gimda, prostata, plaučiais, bronchais, širdies - kraujagyslių sistema, stuburu, sąnariais, raumenimis

Foto (12).jpg

Natūralios medicinos specialistai

Kosmetologė, sveikatingumo specialistė (Mindfullness, Joga)

Ramunė Džiugelienė – esu diplomuota kosmetologijos specialistė, sertifikuota jogos mokytoja, Klaipėdos universitete baigusi psichologijos, vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijas. Šiuo metu studijuoju Mindfulness (dėmesingas įsisąmoninimas). Matau, kad nuo lėtinio streso ir nuovargio, nemigos, depresijos, psichosomatinės kilmės sveikatos sutrikimų, fizinio ir protinio pervargimo, įvairaus pobūdžio toksinų kenčia labai daug žmonių. Todėl mane visada domino, kaip galėčiau palengvinti šiuos simptomus ir pagerinti santykius tiek su savimi, tiek su kitais žmonėmis, apjungiant Mindfulness, Jogą, Kvėpavimo technikas ir Neurosedatyvinį veido masažą.

Šiuo metu vedu individualias jogos praktikas: mokau fizinių jogos pratimų (asanų), kvėpavimo technikų (pranajamų), Mindfulness meditacijų. O atliekant Neurosedatyvinį veido masažą, procedūrą pagal poreikį papildau novatoriška Augimo faktorių technologijų linija. Ši kosmetinė linija pasižymi stipriomis regeneruojančiomis, atjauninančiomis ir senėjimą stabdančiomis savybėmis. 

Credo: šioje žemėje esame vieni dėl kitų

Veiklos sritys: sveikatingumo konsultacijos, individualios jogos pamokos, Mindfulness, Neurosedatyvinis veido masažas ir kosmetinė priežiūra

Masažuotoja, veido chiromasažo IQ meistrė

Jau 15 metų mano gyvenimo būdas ir veikla yra natūrali kosmetika ir aromaterapija, o prieš 8 metus atradau masažo pasaulį. Klaipėdos E. Galvanausko profesinio mokymo centre įgijau masažuotojo profesinę kvalifikaciją, tarptautinėje Elenos Zemskovos masažo mokykloje baigti 2 m. veido chiromasažo IQ mokymai (taip pat ir kitų veido masažų mokymai: Stop Age, Nefertitės, Blefarolifto), gautas meistro diplomas.

Ir toliau nuolat dalyvauju kvalifikacijos kėlimo seminaruose, mokymuose, nes prisilietimas prie žmogaus kūno - be galo atsakinga sritis, kurioje žinių niekada nebus per daug.

VEIDO MASAŽAI – mano mylimiausia sritis. Manau, kad rezultatą galime pasiekti be skausmo ir jėgos, - švelniu, bet “protingu” masažu: nutildyti protą, nuraminti bruzdančias mintis, atpalaiduoti įtemptus mimikos raumenis – padėti susidraugauti kliento kūnui ir sielai.

Esu laiminga, galėdama prisidėti prie Jūsų geresnės savijautos, poilsio, laimės akimirkos, nušvitusio žvilgsnio, pajaunėjusio veido. Masažas – dovana ne tik Jums, tai begalinis malonumas duoti ir meditacija man pačiai. Savo masažuose apjungiu vertingą maistą Jūsų odai, aromatą ir gydantį bei atpalaiduojantį prisilietimą. Visa tai – grožiui, sveikatai, gyvenimui.

Credo: masažas - tai gebėjimas lytėti su meile. Gebėjimas paglostyti ne tik odą, bet ir smegenis, sielą

Veiklos sritys: veido masažai, kūno masažai, individualūs masažo mokymai, patarimai ir prekyba natūralia kosmetika, ekologiškais eteriniais ir augaliniais aliejais, hidrolatais

Masažuotoja - kineziterapeutė

Esu kvalifikuota masažuotoja ir kineziterapeutė. Masažo naudą supratau gana anksti. Tai pati geriausia dovana pavargusiam kūnui. Besimokant masažo amato supratau, kad norint suprasti žmogaus kūną, reikia turėti labai daug žinių ir gilintis į tai visą gyvenimą. Masažas gydo prisilietimu, kineziterapija - judesiu. Šios dvi profesijos padeda išsamiau pažinti žmogaus kūną ir pasiekti geresnius rezultatus. Žmogaus kūną vertinu plačiai, mano atliekamos procedūros orientuotos į viso kūno gerinimą. Analizuodama laikyseną ir viso kūno raumenyną, pritaikau labiausiai tinkamą masažo metodą, taip efektyviau mažinamas raumenų disbalansas ir bendras nuovargis. Žmogus, ne atskiras detalių rinkinys, o sudėtingas mechanizmas, kurio viena dalis turi ryšį su kitomis. Ir tos sąsajos labai glaudžios. Taip jau nutinka, kad pavargus suprastėja ryšiai ir „pokalbis“ tampa nebe toks sklandus. Procedūros metu skiriu individualų dėmesį, pagal kūno poreikį. Juk taip norisi to, kas sukurta būtent Tau. Esu laiminga savo veiklos pasirinkimu ir su kiekviena procedūra atiduodu dalelę savęs.

Credo: visai nesvarbu kokie mes ateiname į šį pasaulį, svarbu kokie išeisime ir ką paliksime žmonių širdyse

Veiklos sritys: kūno masažai

Masažuotojas

Žmogus suvokia save per įvairių  procesų sinergiją.

Visą gyvenimą domėjausi sveikata, tinkama mityba, fiziniu aktyvumu, kokios priežastys sąlygoja psichinės sveikatos stabilumą ir kaip šie faktoriai veikia kaip visuma. 2015 m. baigiau visuomenės sveikatos studijas ir įgijau visuomenės sveikatos bakalauro laipsnį. 2017. Baigiau sveikatos priežiūros vadybos studijas ir įgijau magistro laipsnį. 2018 m. pradėjau gilintis į masažų metodikas nes supratau, kad tai labai naudingas instrumentas, padedantis žmonėms. Po įvairių masažo kursų nutariau dar labiau pagilinti masažo žinias ir 2020 m. įstojau į Karaliaus Mingaudo profesinio mokymo centrą, į masažuotojo specialybę. Suvokiau, kad mano žinios įgytos universitete, masažo metodikų išmanymas gali labiau padėti klientams spręsti  sveikatos problemas. Norėdamas toliau tobulinti savo darbinius įgūdžius ir siekiant visaapimančio/giluminio suvokimo apie sveikatą, 2023 m. įstojau į Klaipėdos valstybinę kolegiją, į kineziterapijos specialybę.

Credo: siek savo svajonės ir sunkumai kelyje link svajonės  užgrūdins tave

Veiklos sritys:  masažai

Kosmetikė

Esu Lina Ūselienė – įgijusi slaugytojos profesiją ilgus metus dirbau šį darbą, tačiau noras kurti grožį ir tuo pačiu nenutolti nuo medicinos mane pastūmėjo į kosmetologiją.
Atlikdama kūną gražinančias procedūras norėjosi gilinti savo žinias kosmetologijoje, todėl baigiau higieninės kosmetikos kosmetiko kursus. Ir štai aš jau 6 metai atlieku įvairias aparatines veido procedūras ir 7 metai - kūno stangrinimo, anticeliulitines procedūras.
Nuolat vykstu į įvairius mokymus, kad galėčiau tobulėti ir atlikti kokybiškas procedūras.
Varikliukas varantis mane pirmyn - tai klientų švytinčios akys ir informacijos plitimas iš lūpų į lūpas. Kai ateina dukra paskui mama, sesuo, brolis ar draugė.
Credo: Daryk tai, kas daro tave laimingu
Veiklos sritys: Veido aparatinės procedūros, kūno aparatinės procedūros, depiliacija

Masažuotoja

Elena Tamašauskytė – kvalifikuota grožio specialistė, masažuotoja. Esu laiminga eidama šiuo sveikos gyvensenos, gilaus supratimo apie kūną ir dvasią keliu. Dirbu mylimą darbą ir džiaugiuosi galėdama suteikti žmonėms pagalbą masažo keliu. Masažu domiuosi jau nuo ankstyvos jaunystės. 2018 m. įstojau į Klaipėdos Technologijų Mokymo Centro higieninio kosmetiko specialybę, ten įgijau žinių apie kūno bei veido priežiūrą, procedūras, masažus bei grožį. Supratau, jog masažai ir kūno procedūros yra mano stiprioji sritis, kurioje galiu tobulėti. 2019 m. stažavausi Graikijoje, dirbau ir mokiausi viename iš geriausių masažo salonų, o Pietų Europos masažo kultūra man buvo labai priimtina. 2019 m. įsidarbinau medicinos centre Natura Termo Spa, kuriame dirbau kaip kūno specialistė, masažuotoja, hamamų meistrė. Po dviejų metų nusprendžiau pagilinti žinias ir mokytis toliau - įstojau į Ernesto Galvanausko Mokymo Centrą. Mano stiprioji pusė yra gilūs pečių juostos ir nugaros masažai. Gyvename įtemptame, streso kupiname pasaulyje, dėl to ypač svarbu rūpintis savo kūnu. Masažuodama atsižvelgiu į žmogaus visumą, galiu atrasti įtemptas, skaudamas vietas. Manau, masažas yra daugiau nei fizinis prisilietimas, tai aurų susitikimas ir apsikeitimas energija. Pagalba žmonėms mane veda į priekį.

Credo: Kai randame ryšį tarp sielos ir proto gyvenimas tampa nuostabiausiu nuotykiu

Veiklos sritys: kūno masažai, veido masažai, raumenų įtampos atpalaidavimas

bottom of page