top of page
Spa and Beauty Products

Specialistų komanda

MB „Grožio ir sveikatos tarnyba“ direktorė, mokymų vadovė, kosmetologė

Daivos Uselienės grožio paslaugų veikla prasidėjo 1992 m. įgijus kosmetiko - masažuotojo medicininę specializaciją Vilniaus gydomosios kosmetologijos ir plastinės chirurgijos centre. Tuomet į šį centrą atvykdavo žmonės iš visos Lietuvos, kurių odos problemų neišspręsdavo jų gyvenamose vietose dirbantys specialistai. Todėl teko matyti ir išmokti sudėtingų atvejų išsprendimo algoritmų. Ir dabar į mane kreipiasi žmonės, ieškantys pagalbos esant riebios, spuoguotos, įjautrintos, „užleistos“ ir kitais probleminės odos atvejais, kuomet nepasitikima naujokais.

Nuo 1993 metų veriu auskarus ir vaikams, ir suaugusiems. Šiuo metu taikau pažangiausias begarses, ypač saugias sistemas ausų, nosies ir bambos auskarų vėrimui (Inverness Med sistema, MEDISEPT sistema). Odos diagnostikos prietaisu įvertinu odos pokyčius, problemas. Vedu mokymus grožio specialistams.

Credo: veik, tikėk, siek!

Stipriosios savybės - nuoširdumas, lyderystė, analitinis mąstymas, didelė darbo kosmetologijoje ir dėstymo patirtis

Veiklos sritys: veido kosmetinė priežiūra, auskarų vėrimo paslaugos, grožio specialistų mokymai

Master of KOBIDO, kosmetologė, masažuotoja

Esu Jelena Pyškina, diplomuota kosmetologė ir masažuotoja. Kosmetologija, masažai yra mano darbo sritys, kurias nuolat tobulinu naujausiomis žiniomis.

Specializuojuosi veido masažuose ir veido valymo procedūrose. Esu sertifikuota 3-jų lygių KOBIDO meistrė. Tarptautinių masažo čempionatų dalyvė (pagal rezultatus patekau į TOP 10).

Vedu veido ir nugaros masažo mokymus (grupinės ir individualus).

2020 metais įgijau mitybos bakalauro laipsnį, apgyniau diplomą „Mitybos ypatumai, sergant koronarine širdies liga “ tema.

Pastoviai tobulėju, dalyvauju kursuose, seminaruose ir mokymuose pas Lietuvos ir užsienio specialistus. Baigiau kvalifikacijos kėlimo mokymus Tarptautinėjė Izraelio kosmetologijos mokykloje ir gavau atestaciją pagal 3 specialybes: "Cheminiai pilingai" , “ACNE” ir "ONLINE kosmetologas: diagnostika ir konsultavimas".

Dirbu tik su profesionalia kosmetika ir aparatine įranga.

Credo: tvarkinga išvaizda - tai gražu ir madinga, tai jūsų vizitinė kortelė bet kuriuo metu

Veiklos sritys: veido ir kūno kosmetinė priežiūra, aparatinė kosmetologija, veido masažo mokymai, sveikatingumo konsultacijos (mitybos analizė) 

Kosmetologė

Esu Liana Archipova veido odos priežiūros specialistė. Esu baigusi sveikatos mokslų grožio terapijos bakalauro studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje ir įgyjusį universitetinį aukštąjį pedagoginį išsilavinimą.

Baigusi grožio terapijos studijas savo veiklą pradėjau kaip veido ir kūno specialistė. Šiuo metu specializuojuosi veido masažų ir kosmetinės priežiūros srityse. Atsižvelgiant į klientų pageidavimus, odos tipą, būklę ir poreikius, pasiūlau procedūras, kurios tenkintų klientų lūkesčius ir spręstų odos problemas. Domiuosi rūgštimis, aparatine kosmetologija, odos senėjimo klausimais. Ypač domina įvairios veido masažo technikos.

Dalyvauju kvalifikacijos kėlimo seminaruose, mokymuose.

Veiklos sritys: veido odos priežiūra, veido masažai, konsultacijos, depiliacija vašku, grožio specialistų mokymai.

Masažuotoja, veido ir kūno priežiūros specialistė

Žmogaus ir aplinkos sveikata yra mano aistra. Stengiuosi gyventi darnoje su gamta, turiu įskiepytą pagarbą aplinkai, žmogaus kūnui ir sielai, natūraliems procesams. Labai tai vertinu ir stengiuosi neišduoti. Masažuotojos darbe mano siekiamybė yra kliento pasitikėjimas. Darau viską, kad atsigulęs ant mano masažo kušetės žmogus atsidustų, atsipalaiduotų, pasijustų saugus ir... pradėtų spindėti, tuo spindesiu užpildydamas visą masažo kabinetą ir mane pačią. Už šį spindintį pasitikėjimą esu ir būsiu dėkinga visiems savo klientams. Masažuotojo profesiją įgijau Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre. Toliau tebeieškau žinių įvairiausiuose kursuose, mokymuose, literatūroje. Labai domiuosi naujomis masažo technikomis, reabilitacine pagalba po ligų, SPA procedūromis. Įvairių masažo technikų galimybių randu E. Zemskovos masažų mokykloje. Turiu šios mokyklos kūno ir veido chiromasažo specialisto sertifikatus. Suprantu kiek svarbus lytėjimas ir kokius puikius rezultatus fizinei ir dvasinei sveikatai duoda tikslingas veiksmas. Taip pat, esu bičių ir vaistinių augalų ūkio „Bičių ganyklos“ (Bičių ganyklos) įkūrėja. 

Mielai konsultuoju sveikos gyvensenos - apiterapijos, fitoterapijos bei sveiko senėjimo klausimais. Manau, jog mano asmeninės savybės, baigtos studijos, praktinė ir gyvenimiška patirtis bei savarankiškai gautas informacijos ir įgūdžių bagažas leidžia rūpintis Jumis, padedant išgirsti kūno kalbą ir mokant jį sveikti.

Credo: gyvenk duodamas

Veiklos sritys: veido ir kūno masažai, raumenų įtampų atpalaidavimas, sveikatingumo konsultacijos, grožio specialistų bei individualūs masažo technikų mokymai

Kosmetologė

Mercedes.jpg

Mercedes Šulcaitė - Vasiljeva

Mercedes Šulcaitė - Vasiljeva – kosmetologė, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Kineziterapijos ir Grožio terapijos katedros lektorė. Baigusi grožio terapijos studijas savo praktinę veiką pradėjau veido priežiūros srityje. Dėstymas ne tik stiprino ir skatino gilinti jau turimas žinias, bet ir padėjo pažvelgti į kosmetologijos mokslą kiek kitaip. Šiai dienai, abi veiklos - dėstymas ir grožio paslaugų teikimas - man yra neatsiejamos. Mano profesinės stiprybės – šiltas bendravimas, empatija bei atsakingumas. Kadangi esu ir dėstytoja, ir praktikė, pati nuolat dalyvauju kvalifikacijos kėlimo seminaruose, mokymuose ar jų organizavime.

Credo: klientų šypsena - mano didžiausia sėkmė

Veiklos sritys: kosmetologinė veido odos priežiūra, konsultacijos, grožio specialistų mokymai

Natūralios medicinos specialistas

Vilhelmas Džiugelis - gydytojas, išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Propaguoja natūralią mediciną. Einame pas gydytoją ir ieškome „stebuklingos tabletės“. Jos nėra ir negali būti. Šiuolaikinė medicina užsiima vien ligų gydymu. Ieško ligos simptomų pavidalu ir juos slopina: „Yra tas, skiriu tau...“ Deja, gyvenime tai ne visada suveikia. Esu gydytojas, bet ligų negydau, užsiimu sveikatinimo technologijomis. Mano credo ne visai korektiška ir racionalu gydyti vieną organą. Mūsų kūnas yra vientisas ir niekada nepaveda, tai Gamta. Jis padaro viską tobulai. Tačiau jį reikia tinkamai prižiūrėti ir racionaliai pamaitinti. Tada jis nepadaro jokių klaidų. 

Būtina subalansuoti bazinius organizmo rodiklius - aprūpinimą deguonimi, baltymais, riebalais, angliavandeniais, vitaminais, mikroelementais. 80% ligų priežasčių glūdi būtent čia. Daugelis žmonių gyvena ne gyvenimo, o „išgyvenimo režime“. Prie to pripranta ir net nenutuokia, kaip puikiai gali jaustis. Reikia giliai suvokti savo prigimtį, išmanyti savo ląstelių funkcijas, biochemiją. Tam reikalingos žinios. 

Credo: nuimk ligos priežastį, liga pasitrauks. 

Veiklos sritys: sveikatingumo konsultacijos ir mokymai, visceralinė terapija, darbas su žarnynu, kepenimis, tulžies pūsle,  skrandžiu, inkstais, šlapimo pūsle, gimda, prostata, plaučiais, bronchais, širdies - kraujagyslių sistema, stuburu, sąnariais, raumenimis.

Kosmetologė, sveikatingumo specialistė (Mindfullness, Joga)

Ramunė Džiugelienė – kosmetologė, psichologė, sertifikuota Mindfulness (dėmesingas įsisąmoninimas) ir jogos mokytoja. Klaipėdos universitete baigusi psichologijos, vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijas. Turimų žinių pagrindai ir patirtis leidžia pasiekti maksimalų efektą su klientu jau pirmos procedūros metu.

Veido neurosedatyvinio masažo metu klientui atpalaiduojamas ne tik veidas, bet ir visas kūnas, mažinama įtampa, nerimas, emocinio ir psichologinio pobūdžio stresas, gerinama psichoemocinė žmogaus būsena. Visa tai atliekama Ramunės asmeniškai sukurto „Grožio ir vidinės laisvės“ ritualo metu ( trukmė 1 val. 50 min. – dirbama su veidu, plaštakomis ir pėdomis).

Specialistė savo veikloje taiko „GENEO“ – vieną pažangiausių veido priežiūros technologijų. Atlieka unikalią veido priežiūros procedūrą „3-in-1“ – „Tripollar RF”, „Oxygeneo” ir „Ultrasound” (ultragarsas). Vienos procedūros metu derinami trys odos kokybę ir būklę gerinantys etapai: radijo dažnio liftingas, Oxygeneo oksigenuojantis etapas ir ultragarso technologija ląstelių metabolizmo skatinimui ir serumo įvedimui.

Ramunė Džiugelienė veda individualias ir grupines jogos praktikas: fiziniai kūno tempimo pratimai, kvėpavimo technikos, meditacijos.

Credo: šioje Žemėje esame vieni dėl kitų.

Veiklos sritys: veido kosmetinė priežiūra, veido neurosedatyvinis masažas, aparatinė kosmetologija, sveikatingumo konsultacijos, individualios jogos pamokos.

Masažuotoja

Elena Tamašauskytė – kvalifikuota grožio specialistė, masažuotoja. Esu laiminga eidama šiuo sveikos gyvensenos, gilaus supratimo apie kūną ir dvasią keliu. Dirbu mylimą darbą ir džiaugiuosi galėdama suteikti žmonėms pagalbą masažo keliu. Masažu domiuosi jau nuo ankstyvos jaunystės. 2018 m. įstojau į Klaipėdos Technologijų Mokymo Centro higieninio kosmetiko specialybę, ten įgijau žinių apie kūno bei veido priežiūrą, procedūras, masažus bei grožį. Supratau, jog masažai ir kūno procedūros yra mano stiprioji sritis, kurioje galiu tobulėti. 2019 m. stažavausi Graikijoje, dirbau ir mokiausi viename iš geriausių masažo salonų, o Pietų Europos masažo kultūra man buvo labai priimtina. 2019 m. įsidarbinau medicinos centre Natura Termo Spa, kuriame dirbau kaip kūno specialistė, masažuotoja, hamamų meistrė. Po dviejų metų nusprendžiau pagilinti žinias ir mokytis toliau - įstojau į Ernesto Galvanausko Mokymo Centrą. Mano stiprioji pusė yra gilūs pečių juostos ir nugaros masažai. Gyvename įtemptame, streso kupiname pasaulyje, dėl to ypač svarbu rūpintis savo kūnu. Masažuodama atsižvelgiu į žmogaus visumą, galiu atrasti įtemptas, skaudamas vietas. Manau, masažas yra daugiau nei fizinis prisilietimas, tai aurų susitikimas ir apsikeitimas energija. Pagalba žmonėms mane veda į priekį.

Credo: kai randame ryšį tarp sielos ir proto gyvenimas tampa nuostabiausiu nuotykiu

Veiklos sritys: kūno masažai, veido masažai, raumenų įtampos atpalaidavimas

Masažuotoja - kineziterapeutė

Esu kvalifikuota masažuotoja ir kineziterapeutė. Masažo naudą supratau gana anksti. Tai pati geriausia dovana pavargusiam kūnui. Besimokant masažo amato supratau, kad norint suprasti žmogaus kūną, reikia turėti labai daug žinių ir gilintis į tai visą gyvenimą. Masažas gydo prisilietimu, kineziterapija - judesiu. Šios dvi profesijos padeda išsamiau pažinti žmogaus kūną ir pasiekti geresnius rezultatus. Žmogaus kūną vertinu plačiai, mano atliekamos procedūros orientuotos į viso kūno gerinimą. Analizuodama laikyseną ir viso kūno raumenyną, pritaikau labiausiai tinkamą masažo metodą, taip efektyviau mažinamas raumenų disbalansas ir bendras nuovargis. Žmogus, ne atskiras detalių rinkinys, o sudėtingas mechanizmas, kurio viena dalis turi ryšį su kitomis. Ir tos sąsajos labai glaudžios. Taip jau nutinka, kad pavargus suprastėja ryšiai ir „pokalbis“ tampa nebe toks sklandus. Procedūros metu skiriu individualų dėmesį, pagal kūno poreikį. Juk taip norisi to, kas sukurta būtent Tau. Esu laiminga savo veiklos pasirinkimu ir su kiekviena procedūra atiduodu dalelę savęs.

Credo: visai nesvarbu kokie mes ateiname į šį pasaulį, svarbu kokie išeisime ir ką paliksime žmonių širdyse

Veiklos sritys: kūno masažai

Podologė, pėdų priežiūros specialistė

Esu Kristina Tučienė, daug kalbėti apie save nemėgstu, nes manau jog apie žmogų daugiau pasako jo darbai nei žodžiai. Esu pėdų priežiūros specialistė, šioje sferoje patirtį kaupiu nuo 2010 metų patirties, tad savo darbą tikrai išmanau puikiai ir galiu padėti kiek vienam turinčiam problemų su pėdų nuospaudom, grybeliu, nagų įaugimu, pėdos deformacija ar turinčiam kitokiu su pėdomis susijusių problemų. 2 metus dirbau pas Nijolę Bendikaitę „Podologijos praktika”. Galiu drąsiai teigti jog kruopštumas ir atidumas yra mano kokybės ženklas. Gyvenime esu atkakli ir užsispyrusi visada siekianti ir pasiekianti savo užsibrėžtų tikslų, tad ir darbe viską atliekų be priekaištų. Nuolatos mokausi bei keliu savo kvalifikaciją įvairiuose seminaruose bei kursuose. Esu ne tik pedikiūro meistrė, taipogi turiu slaugytojos kvalifikaciją, kad klientai galėtų atsiduoti į mano rankas 100porc. be jokių dvejonių.

Credo: niekada nenustok judėti - siek užsibrėžto tikslo

Veiklos sritys: podologija – probleminių pėdų priežiūra

Podologė, pėdų priežiūros specialistė

Esu Ana Bunkė, podologė ir pėdų priežiūros specialistė. Darbe man padeda kruopštumas, kantrybė ir noras pasiekti geriausio rezultato. Nuolat tobulėju ir gilinu žinias. Siekiu padėti klientui išspręsti esamas pėdų problemas, išsiaiškinti jų atsiradimo priežastis, bei išlaikyti pėdas sveikas. Nes tik sveikos pėdos gali nunešti mus į pasaulio kraštą. Žinoma tik veikdami kartu su klientu galime pasiekti geriausio rezultato.

Credo: gerai arba niekaip

Veiklos sritys: podologija – probleminių pėdų priežiūra

Tykà veido terapijos

Esu sertifikuota miofascialinio veido masažo bei limfodrenažinio - modeliuojančio veido masažo praktikė. Taip pat baigiau slaugos bakalauro studijų programą universitete, įgijau slaugos bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir bendrosios praktikos slaugytojo profesinę kvalifikaciją.

Į veido masažo terapeutės kelią mane atvedė medicinos - mokslo žinios, žingeidumas ir nuolatinis domėjimasis žmogaus gyvenimo kokybės gerinimo galimybėmis, psichologine ir fizine sveikata.

Šiuolaikinėje visuomenėje bandome visur suspėti, kartu ieškodami būdų sulėtėti, gyventi ramiau, jaustis geriau ir žinoma, džiaugtis savimi iš išorės.

Savo veiklą pavadinau tyka veido terapijos neatsitiktinai - tyka reiškia ramybę. Mano tikslas yra ne tik efektyviai atlikti veido masažą, bet ir suteikti atsipalaidavimą, vidinę ramybę. Pravėrus kabineto duris Jus pasitiks jauki aplinka, malonūs garsai ir šiluma apgaubiantys, mintis raminantis eterinių aliejų kvapas.

Credo: jei nori gyventi sau, gyvenk kitiems

Veiklos sritys: veido masažai

Masažuotoja

Masažuotojo specialybę įgijau Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre. Papildomai baigiau limfodrenažinio masažo , hemolimfodrenažinio kojų masažo mokymus, taip pat veido ir kūno miofascialinio atpalaidavimo mokymus. Dalyvavau praktiniame – teoriniame seminare „Limfedemos gydymo metodai“. Domiuosi naujomis masažo tendencijomis ir technikomis, susijusiomis būtent su limfine sistema ir fascijomis. Nes mūsų organizmo švara priklauso nuo limfos sistemos veiklos, o fascijos – mūsų minkštieji organizmo griaučiai, labai susijusios su mūsų psichoemocine būsena ir fizine gerove. Gyvename žaibiško tempo ir streso amžiuje: skubame, kad spėtume nuveikti šimtus darbų, atsakyti į tūkstantį skambučių ir žinučių, trumpiname laiką, skirtą sau, pamirštame kasdieninį rūpinimąsi savimi ir prarandame tai, kas svarbiausia ir brangiausia – sveikatą Noriu ir stengiuosi savo masažais klientus nuraminti, atpalaiduoti, sumažinti stresinę įtampą ir taip padėti dar ilgai išsaugoti savo kūno plastiškumą ir eleganciją.

Credo: viską, ką darote, darykite su meile

Veiklos sritys: limfodrenažiniai, anticeliulitiniai, miofascijiniai veido ir kūno masažai

bottom of page