top of page
White Structure

Julija Paičiūtė

Tykà veido terapijos

Esu sertifikuota miofascialinio veido masažo bei limfodrenažinio - modeliuojančio veido masažo praktikė. Taip pat baigiau slaugos bakalauro studijų programą universitete, įgijau slaugos bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir bendrosios praktikos slaugytojo profesinę kvalifikaciją.

Į veido masažo terapeutės kelią mane atvedė medicinos - mokslo žinios, žingeidumas ir nuolatinis domėjimasis žmogaus gyvenimo kokybės gerinimo galimybėmis, psichologine ir fizine sveikata.

Šiuolaikinėje visuomenėje bandome visur suspėti, kartu ieškodami būdų sulėtėti, gyventi ramiau, jaustis geriau ir žinoma, džiaugtis savimi iš išorės.

Savo veiklą pavadinau tyka veido terapijos neatsitiktinai - tyka reiškia ramybę. Mano tikslas yra ne tik efektyviai atlikti veido masažą, bet ir suteikti atsipalaidavimą, vidinę ramybę. Pravėrus kabineto duris Jus pasitiks jauki aplinka, malonūs garsai ir šiluma apgaubiantys, mintis raminantys eterinių aliejų bei atarų kvapai.

Credo: jei nori gyventi sau, gyvenk kitiems

Veiklos sritys: veido masažai

42.jpg

Julija Paičiūtė

  • Instagram
  • Facebook

Teikiamų paslaugų kainoraštis:

Miofascialinis veido masažas (70 - 90 min.) - nuo 30 Eur

Masažo metu dėmesys skiriamas probleminėms vietoms spręsti: kaktos raukšlės, užkritę akių vokai, liūdna šypsena, veido ovalo praradimas, pagurklis, skruostai, raukšlės aplink akis, kaklo raukšlės.

Limfodrenažinis - modeliuojantis veido masažas (70 min.) - nuo 30 Eur

Dėl sutrikusios limfinės sistemos nutekėjimo ir jos klampumo atsirandantys pokyčiai: hormonų pusiausvyros sutrikimai, patinimai, raukšlės, papilkėjusi veido oda.

Rezervuoti laiką pas specialistę Juliją Paičiūtę

Darbo laikas

I - II 09:00 - 19:00

IV - V 09:00 - 19:00

bottom of page