top of page
White Structure

Vilhelmas Džiugelis

Natūralios medicinos specialistas

Vilhelmas Džiugelis - gydytojas, išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Propaguoja natūralią mediciną. Einame pas gydytoją ir ieškome „stebuklingos tabletės“. Jos nėra ir negali būti. Šiuolaikinė medicina užsiima vien ligų gydymu. Ieško ligos simptomų pavidalu ir juos slopina: „Yra tas, skiriu tau...“ Deja, gyvenime tai ne visada suveikia. Esu gydytojas, bet ligų negydau, užsiimu sveikatinimo technologijomis. Mano credo ne visai korektiška ir racionalu gydyti vieną organą. Mūsų kūnas yra vientisas ir niekada nepaveda, tai Gamta. Jis padaro viską tobulai. Tačiau jį reikia tinkamai prižiūrėti ir racionaliai pamaitinti. Tada jis nepadaro jokių klaidų. 

Būtina subalansuoti bazinius organizmo rodiklius - aprūpinimą deguonimi, baltymais, riebalais, angliavandeniais, vitaminais, mikroelementais. 80% ligų priežasčių glūdi būtent čia. Daugelis žmonių gyvena ne gyvenimo, o „išgyvenimo režime“. Prie to pripranta ir net nenutuokia, kaip puikiai gali jaustis. Reikia giliai suvokti savo prigimtį, išmanyti savo ląstelių funkcijas, biochemiją. Tam reikalingos žinios. 

Credo: nuimk ligos priežastį, liga pasitrauks

Veiklos sritys: sveikatingumo konsultacijos ir mokymai, visceralinė terapija, darbas su žarnynu, kepenimis, tulžies pūsle,  skrandžiu, inkstais, šlapimo pūsle, gimda, prostata, plaučiais, bronchais, širdies - kraujagyslių sistema, stuburu, sąnariais, raumenimis

IMG-4356.JPG

Vilhelmas Džiugelis

Esu sudaręs būtiniausių laboratorinių tyrimų algoritmą – viso 5 programos. Dažnai daromos klaidos, kai tyrimų rodmenys vertinami pavieniui, ištraukus iš konteksto tiktai tai, kas yra „užraudonavę“. Juos vertinti reikia kompleksiškai, nes visi parametrai yra susiję vienas su kitu ir taip susideda tarsi mozaika. Išanalizavęs visus tyrimus, padarau išvadas, konkrečiai nurodau siektinas korekcijas, dienos režimo pakeitimus, pagrindinius mitybos principus. Visa tai padaroma, vadovaujantis turimais žmogaus tyrimo rezultatais. Pacientas tampa tarsi pats sau dietologu. Visceralinės terapijos metodu koreguoju (jei reikia) skrandžio, tulžies pūslės, kasos, žarnyno, inkstų, urogenitalinės sistemos, širdies kraujagyslių, raumenų, sąnarių darbą. Dirbant kartu (aktyvi paciento pozicija) - rezultatai puikūs. 

Natūralios medicinos specialistas

Vilhelmas Džiugelis

  • Sveikatinimo konsultacijos ir mokymai, visceralinė terapija.

  • Darbas su žarnynu, kepenimis, tulžies pūsle, skrandžiu, inkstais, šlapinimo pūsle, gimda, prostata, plaučiais, bronchais, širdies - kraujagyslių sistema, stuburu, sąnariais, raumeninis.

Sveikatingumo konsultacijos 60 min. - 100 Eur

Tyrimus konsultuoju ir internetu.

Rezervuoti laiką pas specialistą Vilhelmą Džiugelį

Darbo laikas:

II 14:00 - 20:00

V  08:00 - 14:00

IMG-4356.JPG
Yoga at Home
bottom of page