top of page
White Structure

Ramunė Džiugelienė

Kosmetologė, sveikatingumo specialistė (Mindfullness, Joga)

1-(385).jpeg

Ramunė Džiugelienė

  • Facebook

Ramunė Džiugelienė – kosmetologė, psichologė, sertifikuota Mindfulness (dėmesingas įsisąmoninimas) ir jogos mokytoja. Klaipėdos universitete baigusi psichologijos, vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijas. Turimų žinių pagrindai ir patirtis leidžia pasiekti maksimalų efektą su klientu jau pirmos procedūros metu.
Veido neurosedatyvinio masažo metu klientui atpalaiduojamas ne tik veidas, bet ir visas kūnas, mažinama įtampa, nerimas, emocinio ir psichologinio pobūdžio stresas, gerinama psichoemocinė žmogaus būsena. Visa tai atliekama Ramunės asmeniškai sukurto „Grožio ir vidinės laisvės“ ritualo metu ( trukmė 1 val. 50 min. – dirbama su veidu, plaštakomis ir pėdomis).
Specialistė savo veikloje taiko „GENEO“ – vieną pažangiausių veido priežiūros technologijų. Atlieka unikalią veido priežiūros procedūrą „3-in-1“ – „Tripollar RF”, „Oxygeneo” ir „Ultrasound” (ultragarsas). Vienos procedūros metu derinami trys odos kokybę ir būklę gerinantys etapai: radijo dažnio liftingas, Oxygeneo oksigenuojantis etapas ir ultragarso technologija ląstelių metabolizmo skatinimui ir serumo įvedimui.
Ramunė Džiugelienė veda individualias ir grupines jogos praktikas: fiziniai kūno tempimo pratimai, kvėpavimo technikos, meditacijos.
Credo: šioje Žemėje esame vieni dėl kitų.
Veiklos sritys: veido kosmetinė priežiūra, veido neurosedatyvinis masažas, aparatinė kosmetologija, sveikatingumo konsultacijos, individualios jogos pamokos.

Teikiamų paslaugų kainoraštis:

„Vidinės laisvės ir grožio” ritualas (110 min.) - 90 Eur
Jogos + Mindfulness individuali pamoka (60 min.) - 30 Eur


GENEO+ procedūros:
1 procedūra (110 min.) - 89 Eur
Perkant 2 - 3 procedūras, procedūros kaina - 79 Eur
Perkant 4+ procedūras, procedūros kaina - 69 Eur

Geneo+ procedūros

Geneo procedūros atgaivina, pagerina odos struktūrą ir tonusą. Ši procedūra tinka visiems. Ji atgaivina veido odą, pašalina pigmentaciją, pamaitina ir atjaunina, padeda sumažinti aknės problemas, smulkias raukšleles bei atstatyti odos drėgmės balansą.

Geneo Hydrate:
Veido priežiūros procedūra, skirta atgaivinti ir suteikti gyvybingumo sausai, papilkėjusiai odai ir suteikti jai drėgmės, švytėjimo bei maitinamųjų medžiagų.

Geneo Balance:
Veido priežiūros procedūra su anglimi. Procedūra išvalo ir nuramina riebią odą ir pagerina jos struktūrą bei išvaizdą.

Geneo Revive:
Veido priežiūros procedūra su raudonaisiais dumbliais. Primaitina, pridrėkina odą, sumažina smulkias raukšleles ir pagerina bendrą odos struktūrą bei išvaizdą.

Geneo Illuminate:
Veido priežiūros procedūra su vitaminu C. Suvienodina odos atspalvį, sumažina pigmentaciją ir atjaunina odą.

Geneo Detox:
Veido priežiūros procedūra su žaliosios arbatos ekstraktu. Sustiprina odos apsaugines funkcijas nuo laisvųjų radikalų, taip sulėtina senėjimo požymių atsiradimą.

Rezervuoti laiką pas specialistę Ramunę Džiugelienę

Darbo laikas:
II 8:00 - 20:00
IV 8:00 - 20:00
V 8:00 - 14:00

bottom of page