White Structure

Inga Nekienė

Foto (24).jpg

Inga Nekienė

+37060015311

Masažuotoja

Visada mėgau masažą, jo naudą supratau gana anksti. Tai pati geriausia dovana pavargusiam kūnui. Kažkada juokaudavau, kad turėsiu savo asmeninį masažuotoją. Besimokant masažo amato supratau, kad norint suprasti žmogaus kūną, reikia turėti labai daug žinių ir gilintis į tai visą gyvenimą. Tad baigusi 2 metų masažo studijas įstojau į Klaipėdos valstybinę kolegiją. Šiuo metu esu 3 kurso Kineziterapijos studijų programos studentė.

Masažas gydo prisilietimu, kineziterapija - judesiu. Šios dvi profesijos padeda išsamiau pažinti žmogaus kūną ir pasiekti geresnius rezultatus. Tad po paskaitų bėgu į darbą, kuris be galo mielas širdžiai. Džiugu, kad kažkam labai reikia mano rankų. Labai esu laiminga savo pasirinkimu ir kiekvieną kartą atiduodu dalelę savęs. Mane rasite Grožio ir sveikatos tarnyboje.

Credo: Svarbiausių dalykų akys nepastebi, nes jie patikėti širdžiai
Veiklos sritys: kūno masažai

Big Earrings

Masažuotoja Inga Nekienė

Žmogus, ne atskiras detalių rinkinys, o sudėtingas mechanizmas, kurio viena dalis turi ryšį su kitomis. Ir tos sąsajos labai glaudžios. Taip jau nutinka, kad pavargus suprastėja ryšiai ir „pokalbis"  tampa nebe toks sklandus. Procedūros metu skiriu individualų dėmesį pagal kūno poreikį. Juk taip norisi to, kas sukurta būtent Tau.
 

  • Klasikinis kūno masažas

  • Miorelaksacinis masažas

  • Anticeliulitinis masažas

Rezervuokite laiką pas specialistę

Inga Nekienė Tel. +37060015311

Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00

Foto (24).jpg