top of page
permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

Kvalifikacijos tobulinimo programa (24 val.):
1 lygio sertifikuoto Purlés specialisto mokymai

I Lygio Purlés specialisto mokymai

Purlés I lygio specialisto mokymus sudaro 5 moduliai, kurie apjungia veido ir kūno procedūras. Mokymų metu išsamiai išnagrinėjami Purlés produktai, jų derinimo galimybės. Praktinio mokymo metu gyvai išbandomi procedūrų protokolai, mokomasi unikalių Purlés masažų, sudaromos galimybės išbandyti šiuos produktus. Darbo pradžią su šia linija palengvins ir tai, kad mokymų metu suteikiami visi reikalingi dokumentai (priemonių aprašai, protokolai, procedūrų savikainų skaičiavimai, kliento kortelės, kliento sutikimo ir atmintinės formų pavyzdžiai).

Sekite mus socialiniuose tinkluose

  • Galbūt pasimetei grožio paslaugų rinkoje siūlomų profesionalių kosmetinių produktų gausoje?

  • Galbūt tau norisi pradėti veiklą su nauja kosmetine linija?

  • Gal tu esi pradedantysis grožio specialistas? O gal pažengęs praktikas, tačiau siekiantis papildyti žinių bagažą, siūlomų procedūrų sąrašą bei naujų veido ir kūno masažų arsenalą?

  • Jei nors į vieną klausimą atsakei TAIP - šie mokymai tau!

Gabinet kosmetyczny Purles.jpg

Mokymus sudaro 5 moduliai

1A modulis

Purlés veido ceremonijos ir masažo technikos

1B modulis

Purlés dermakosmetinės terapijos ir masažo technikos

1C modulis

Purlés rūgštiniai pilingai

1D modulis

Purlés namų priežiūros produktai/Atvejų analizė

1E modulis

Kūno ceremonijos ir Atpalaiduojančio masažo technika

Purles logo_250x100.jpg

Purlés – prancūzų profesionalios kosmetikos prekės ženklas, kurio produktai kuriami remiantis naujausiais estetinės medicinos atradimais ir šiuolaikinėmis pažangiomis biotechnologijomis. Purlés kūrėjų aistra yra kosmetika, kuri tikrai veikia bei yra sveika alternatyva invazinėms estetinės medicinos procedūroms. Jie tobulina kosmetinių produktų formules tol, kol testavimo ir bandymų metu jau po pirmos aplikacijos pastebimas terapinis poveikis. Kosmetika išsiskiria savo sudėtimi ir kvapais, o jos taikymas - unikaliomis ceremonijomis.

Mokymų kaina:

300 Eur

Įteikiami Purlés I lygio specialisto mokymų baigimo sertifikatai, išrašomos sąskaitos faktūros.

Mokymų trukmė 24 val.:

Teorija

10 val. mokantis nuotoliniu būdu per Zoom platformą (arba stebint transliacijos įrašus), t.y. 5 dienos teorinių online mokymų po 2 valandas kasdien.

Praktinis mokymas

Praktiniai užsiėmimai vykdomi 2 dienas (po 7 val. kasdien) Pievų tako g. 8, Klaipėda, GST Akademijos mokymų klasėje.

Mokymus veda

Daiva.jpg

Daiva Uselienė

GST Akademijos įkūrėja ir lektorė, Purlés prekinio ženklo trenerė, Grožio ir sveikatos tarnybos direktorė, praktikuojanti veido kosmetinės priežiūros srityje, veiklą kosmetologijoje pradėjusi 1992 metais. Pirminis medicinos felčerio išsilavinimas su kosmetiko-masažuotojo specializacija, įgyta Vilniaus gydomosios kosmetologijos ir plastinės chirurgijos centre, Rekreacijos ir turizmo srities bakalauro ir magistro studijos Klaipėdos universitete, pastovus kvalifikacijos kėlimas, seminarai ir konferencijos užsienyje (Austrijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Danijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Bulgarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Škotijoje), didelė dėstymo aukštosiose ir profesinio mokymo mokyklose patirtis. Daiva mokymus veda lietuvių ir rusų kalbomis.

Liana.jpg

Liana Archipova

GST Akademijos lektorė, masažo technikų trenerė, baigusi biomedicinos mokslų grožio terapijos bakalauro studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Liana turi  universitetinį pedagogo išsilavinimą ir 16 metų pedagoginio darbo stažą. Trečius metus dirba kosmetologe Grožio ir sveikatos tarnyboje Klaipėdoje, praktikuodama estetines veido ir kūno priežiūros procedūras. Nuo pirmųjų darbo dienų dirba su profesionalia Purlés kosmetika ir yra įgijusi Purlés specialisto sertifikatą. Visas įgytas žinias apie Purlés kosmetiką ir visas prekės ženklo masažo technikas naudoja darbe su savo klientais. Liana mokymus veda lietuvių ir rusų kalbomis.

Mercedes.jpg

Mercedes Šulcaitė – Vasiljeva

Jau trečius metus dirbu kosmetologe Grožio ir sveikatos tarnyboje, bei lektore GST Akademijoje, o šią profesiją praktikuoju nuo 2014 m., baigus grožio terapijos studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Nuo tų pačių metų toje pačioje kolegijoje pradėjau dėstytojos darbą, o šiuo metu ir Grožio terapijos studijų programos vadovės darbą. Per šiuos 9 metus gilinau žinias bei dalinausi patirtimi veido priežiūros, estetinės, aparatinės kosmetologijos, grožio verslo administravimo srityse. Greta mokymo ir darbo salone baigiau ir viešojo administravimo magistro studijas. Mercedes mokymus veda lietuvių ir anglų kalbomis.

nr.1 – kopija.jpg

Jūratė Mačiuvienė

GST Akademijos lektorė, masažo technikų trenerė, turinti universitetinį pedagogo/psichologo išsilavinimą ir daugiau kaip 10 metų pedagoginio darbo stažą. Tame skaičiuje darbas E. Galvanausko profesinio mokymo centre masažo specialybės profesijos mokytoja.

Profesinis masažuotojo išsilavinimas ir 8 metų darbo stažas šioje srityje; privačioje praktikoje, SG Klinikoje, Grožio ir sveikatos tarnyboje. Lektorė įvairių masažo techninių galimybių radusi daugybėje kursų, E. Zemskovos masažų mokykloje, turinti šios mokyklos kūno ir veido chiromasažo specialisto sertifikatus, besidominti fito ir api terapijomis, daugiau kaip 12 metų puoselėjanti savo bičių ir žolynų ūkį „Bičių ganyklos“. Jūratė mokymus veda lietuvių ir rusų kalbomis.

bottom of page