permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

Veido valymo mokymai

Numatomos mokymų datos

2021 Lapkritis

22

Teorija online

20

Praktiniai mokymai

2021 Gruodis

13

Teorija online

16

Praktiniai mokymai

2022 Sausis

17

Teorija online

20

Praktiniai mokymai

2022 Vasaris

07

Teorija online

08

Praktiniai mokymai

2022 Kovas

21

Teorija online

22

Praktiniai mokymai

2022 Balandis

11

Teorija online

12

Praktiniai mokymai

Veido valymo mokymai

Veido valymo procedūra – viena paklausiausių, bazinių procedūrų, todėl ji neatsiejama nuo kosmetologo siūlomų paslaugų. Visgi, kiekvienas specialistas taiko skirtingus veido valymo metodus, o kiti pasimeta tarp jų ir dažnai bijo šią procedūrą atlikti.

Veido valymo mokymų tikslas padėti tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems ir šią procedūrą atliekantiems kosmetologams. Mokymų metu veido valymo metodai ir kombinacijos išsamiai nagrinėjami teoriškai, skirtingi specialistai dalijasi savo patirtimi, o praktiniai įgūdžiai lavinami įvairius metodus pritaikant procedūrose skirtingiems modeliams.

Registruokis į mokymus

Sekite mus socialiniuose tinkluose

Kokią naudą patirsite JŪS?

  • Mokymų metu aptarsime ir praktiškai išbandysime kompiuterizuotą odos diagnostiką, aparatinius ir manualinius veido valymo būdus, bei praktinį jų taikymą.

  • Analizuosime įvairius pasitaikančius atvejus ir aiškinsimės jų sprendinius.

  • Mokysitės nedidelėje 4 klausytojų grupėje.

  • Praktinio mokymo metu stebėsite parodomąjį veido valymą ir patys kiekvienas su lektoriaus priežiūra atliksite 2 veido valymus.

  • Mokymų teorija ir praktika Jūsų patogumui vykdomi skirtingomis dienomis – teorija (3 val.) online ir praktika (5 val.) gyvai.

Gabinet kosmetyczny Purles.jpg

Kas iš to jūsų KLIENTUI?:

akivaizdus veido odos būklės pagerėjimas po Jūsų atlikto veido valymo ar šios procedūros kurso, atsižvelgiant į kliento veido odos būklę

Purles logo_250x100.jpg

Purles – prancūzų profesionalios kosmetikos prekės ženklas, kurio produktai kuriami remiantis naujausiais estetinės medicinos atradimais ir šiuolaikinėmis pažangiomis biotechnologijomis. Purles kūrėjų aistra yra kosmetika, kuri tikrai veikia bei yra sveika alternatyva invazinėms estetinės medicinos procedūroms. Jie tobulina kosmetinių produktų formules tol, kol testavimo ir bandymų metu jau po pirmos aplikacijos pastebimas terapinis poveikis. Kosmetika išsiskiria savo sudėtimi ir kvapais, o jos taikymas - unikaliomis ceremonijomis.

Registruokis į mokymus

Mokymų kaina

250 €

Įteikiami Purles I lygio specialisto mokymų baigimo sertifikatai, išrašomos sąskaitos faktūros.

Mokymų trukmė 8 val.:

Grupėje 4 dalyviai.

Įteikiami mokymų baigimo sertifikatai, išrašomos sąskaitos faktūros.

Mielai atiduosime jums savo žinias ir džiaugsimės pažintimi, bendryste su kiekvienu atvykusiu į šiuos mokymus.

Mokymus veda

Foto (15).jpg

1A modulis: Daiva Uselienė

GST Akademijos įkūrėja ir lektorė, Purles prekinio ženklo trenerė, Grožio ir sveikatos tarnybos direktorė, praktikuojanti veido kosmetinės priežiūros srityje, veiklą kosmetologijoje pradėjusi 1992 metais. Pirminis medicinos felčerio išsilavinimas su kosmetiko-masažuotojo specializacija, įgyta Vilniaus gydomosios kosmetologijos ir plastinės chirurgijos centre, Rekreacijos ir turizmo srities bakalauro ir magistro studijos Klaipėdos universitete, pastovus kvalifikacijos kėlimas, seminarai ir konferencijos užsienyje (Austrijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Danijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Bulgarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Škotijoje), didelė dėstymo aukštosiose ir profesinio mokymo mokyklose patirtis.

Foto (53).jpg

1C modulis: Mercedes Šulcaitė – Vasiljeva

jau antrus metus dirbu kosmetologe Grožio ir sveikatos tarnyboje, bei lektore GST Akademijoje, o šią profesiją praktikuoju nuo 2014 m., baigus grožio terapijos studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Nuo tų pačių metų toje pačioje kolegijoje pradėjau dėstytojos darbą. Per šiuos 7 metus gilinau žinias bei dalinausi patirtimi veido priežiūros, estetinės, aparatinės kosmetologijos, grožio verslo administravimo srityse. Greta mokymo ir darbo salone baigiau ir viešojo administravimo magistro studijas.

Registruokis į mokymus