top of page
permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

Kosmetologo tobulinimo programa (8 val.):
Veido odos valymas, diagnostika, aparatiniai, manualiniai būdai, praktinis jų taikymas

Veido valymo mokymai

Veido valymo procedūra – viena paklausiausių, bazinių procedūrų, todėl ji neatsiejama nuo kosmetologo siūlomų paslaugų. Visgi, kiekvienas specialistas taiko skirtingus veido valymo metodus, o kiti pasimeta tarp jų ir dažnai bijo šią procedūrą atlikti.

Veido valymo mokymų tikslas padėti tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems ir šią procedūrą atliekantiems kosmetologams. Mokymų metu veido valymo metodai ir kombinacijos išsamiai nagrinėjami teoriškai, skirtingi specialistai dalijasi savo patirtimi, o praktiniai įgūdžiai lavinami įvairius metodus pritaikant procedūrose skirtingiems modeliams.

Sekite mus socialiniuose tinkluose

Kokią naudą patirsite JŪS?

  • Mokymų metu aptarsime ir praktiškai išbandysime kompiuterizuotą odos diagnostiką, aparatinius ir manualinius veido valymo būdus, bei praktinį jų taikymą.

  • Analizuosime įvairius pasitaikančius atvejus ir aiškinsimės jų sprendinius.

  • Mokysitės nedidelėje 4 klausytojų grupėje.

  • Praktinio mokymo metu stebėsite parodomąjį veido valymą ir patys kiekvienas su lektoriaus priežiūra atliksite 2 veido valymus.

  • Mokymų trukmė: teorija (3 val.) online arba gyvai ir praktika (5 val.) gyvai. Yra daugiau pasirinkimo variantų

Gabinet kosmetyczny Purles.jpg

Kokia nauda Jūsų KLIENTUI?

Akivaizdus veido odos būklės pagerėjimas po Jūsų atlikto veido valymo ar šios procedūros kurso, atsižvelgiant į kliento veido odos būklę.

Mokymų kaina:

300 Eur

Įteikiami mokymų baigimo sertifikatai, išrašomos sąskaitos faktūros.

Mokymų trukmė 8 val.:

Grupėje 4 dalyviai.

Įteikiami mokymų baigimo sertifikatai, išrašomos sąskaitos faktūros. ​

Mielai atiduosime jums savo žinias ir džiaugsimės pažintimi, bendryste su kiekvienu atvykusiu į šiuos mokymus.

Mokymus veda

Daiva.jpg

Daiva Uselienė

GST Akademijos įkūrėja ir lektorė, Purlés prekinio ženklo trenerė, Grožio ir sveikatos tarnybos direktorė, praktikuojanti veido kosmetinės priežiūros srityje, veiklą kosmetologijoje pradėjusi 1992 metais. Pirminis medicinos felčerio išsilavinimas su kosmetiko-masažuotojo specializacija, įgyta Vilniaus gydomosios kosmetologijos ir plastinės chirurgijos centre, Rekreacijos ir turizmo srities bakalauro ir magistro studijos Klaipėdos universitete, pastovus kvalifikacijos kėlimas, seminarai ir konferencijos užsienyje (Austrijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Danijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Bulgarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Škotijoje), didelė dėstymo aukštosiose ir profesinio mokymo mokyklose patirtis. Daiva mokymus veda lietuvių ir rusų kalbomis.

Mercedes.jpg

Mercedes Šulcaitė – Vasiljeva

Jau trečius metus dirbu kosmetologe Grožio ir sveikatos tarnyboje, bei lektore GST Akademijoje, o šią profesiją praktikuoju nuo 2014 m., baigus grožio terapijos studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Nuo tų pačių metų toje pačioje kolegijoje pradėjau dėstytojos darbą, o šiuo metu ir Grožio terapijos studijų programos vadovės darbą. Per šiuos 9 metus gilinau žinias bei dalinausi patirtimi veido priežiūros, estetinės, aparatinės kosmetologijos, grožio verslo administravimo srityse. Greta mokymo ir darbo salone baigiau ir viešojo administravimo magistro studijas. Mercedes mokymus veda lietuvių ir anglų kalbomis.

bottom of page