top of page

Miofascialinis veido masažas

20210630-DSC06938 (1)_edited.jpg

Žiedūna Raudienė

Masažuotoja

Miofascijinis veido masažas:

50 min. - 25 Eur

Įalina veido raumenų įtampą, atkuria raumenų elastingumą, pagerina deguonies patekimą į raumenis. Tokiu būdu pagerėja kraujotaka, odos tonusas, veido oda atgauna sveiką spindesį.

Liana.jpg

Julija Paičiūtė

Tykà veido terapijos

Miofascialinis veido masažas:

70 - 90 min. - nuo 30 Eur

Stiprus giliųjų audinių ir raumenų masažas. Tai intensyvus, gilus, bet tuo pačiu atpalaiduojantis masažas, po kurio matysite akivaizdų rezultatą. Masažo technika apjungia kaukolės pagrindą, ausies zoną, kaklą, pečių sritį.

  • Instagram
  • Facebook
42_edited.jpg
IMG_0893 (1).jpg

Jūratė Mačiuvienė

Masažuotoja, veido ir kūno priežiūros specialistė

Motyvuojanti sentencija - „Gyvenk duodamas“

Miofascialinis veido masažas:

50 - 70 min. - nuo 30 Eur

Miofascialinis masažas skirtas natūraliai ir sveikai lėtinti senėjimo procesus. Šios technikos pagalba galime atkurti veido kontūrą, atpalaiduoti fascialinius suvaržymus, įtampas, spręsti plaukų augimo, migreninio skausmo ir emocinio streso problemų padarinius. Masažuojant nenaudojama masažinė priemonė, o tai leidžia efektyviau nustatyti veido raumenų fibrozinius reiškinius, limfos sąstovį. Nors masažas gilus ir intensyvus, jis taip pat malonus ir po jo pastebėsite ryškų rezultatą. Tai lyg modeliavimas veidui, puiki alternatyva chirurginėms veido intervencijoms. Jo dėka, sumažinsite patinimus, nuovargį, treniruosite kapiliarus ir pagerinsite veido raumenų tonusą.

  • Facebook
bottom of page