White Structure

Jūratė Mačiuvienė

Masažuotoja

Žmogaus ir aplinkos sveikata yra mano aistra. Stengiuosi gyventi darnoje su gamta, turiu įskiepytą pagarbą aplinkai, žmogaus kūnui ir sielai, natūraliems procesams. Labai tai vertinu ir stengiuosi neišduoti. Masažuotojos darbe mano siekiamybė yra kliento pasitikėjimas. Darau viską, kad atsigulęs ant mano masažo kušetės žmogus atsidustų, atsipalaiduotų, pasijustų saugus ir... pradėtų spindėti, tuo spindesiu užpildydamas visą masažo kabinetą ir mane pačią. Už šį spindintį pasitikėjimą esu ir būsiu dėkinga visiems savo klientams. Masažuotojo profesiją įgijau Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre. Toliau tebeieškau žinių įvairiausiuose kursuose, mokymuose, literatūroje. Labai domiuosi naujomis masažo technikomis, reabilitacine pagalba po ligų, SPA procedūromis. Įvairių masažo technikų galimybių randu E. Zemskovos masažų mokykloje. Turiu šios mokyklos kūno ir veido chiromasažo specialisto sertifikatus. Suprantu kiek svarbus lytėjimas ir kokius puikius rezultatus fizinei ir dvasinei sveikatai duoda tikslingas veiksmas. Taip pat, esu bičių ir vaistinių augalų ūkio „Bičių ganyklos“ (Bičių ganyklos) įkūrėja. Mielai konsultuoju sveikos gyvensenos - apiterapijos, fitoterapijos klausimais. Manau, jog mano asmeninės savybės, baigtos studijos, praktinė ir gyvenimiška patirtis bei savarankiškai gautas informacijos ir įgūdžių bagažas leidžia rūpintis Jumis, padedant išgirsti kūno kalbą ir mokant jį sveikti.  

Credo: Gyvenk duodamas
Veiklos sritys: Veido ir kūno masažai, raumenų įtampų atpalaidavimas, sveikatingumo konsultacijos (apiterapija, fitoterapija), grožio specialistų mokymai

Foto (19).jpg

Jūratė Mačiuvienė

+37068602169

Head Massage

Masažuotoja - Jūratė Mačiuvienė

  • Veido masažai: klasikinis, IQ chiromasažas, limfodrenažinis.

  • Kūno masažai: klasikinis masažas, IQ chiromasažas, anticeliulitinis, limfodrenažinis, masažas medumi, parafino vonelės ir masažai plaštakomis.
  • Sveikatingumo konsultacijos - apiterapija, fitoterapija.

Rezervuokite laiką pas specialistę

Jūratė Mačiuvienė

Tel. +37068602169

Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00

Foto (19).jpg