top of page
White Structure

Partneriai

Skirgesa.png

Šiandien UAB  „Skirgesa” yra viena iš kompanijų lyderių, prekiaujančių medicinos priemonėmis ir įranga, odontologijos bei kosmetikos priemonėmis. Per daugelį metų įmonė įrodė, jog visuomet siekia tobulėti, nuolat plečia savo veiklą ir ieško naujovių. UAB  „Skirgesa” jau ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su ligoninėmis, bei įmonėmis visoje Lietuvoje ir yra nepakeičiama partnerė ne tik valstybinėms, bet ir privačioms įstaigoms.

synlab-369x369.png

Didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia virš 40 šalių, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 20 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų  medicinos, veterinarijos ir aplinkos tyrimų.

  • Ilgalaike patirtimi medicinos diagnostikos srityje;

  • Stipria moksline ir konsultacine baze;

  • Novatorišku įmonės požiūriu;

  • Klinikinėmis studijomis grįstomis technologijomis;

  • Į klientą orientuotais darbo rezultatais.

Screenshot 2020-11-21 at 17.34.31.png

Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK) yra trečia pagal dydį kolegija Lietuvoje, turinti  stiprią, profesionalią akademinę bendruomenę ir skaičiuojanti daugiau nei 100 metų veiklos istorijos. Grožio ir sveikatos tarnyba ir KVK bendradarbiauja keičiantis ir dalijantis patirtimi, žiniomis bei informacija; vykdant taikomuosius mokslinius tyrimus; organizuojant mokymus, seminarus, kursus ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą bei perkvalifikavimą; rengiant ir vykdant nacionalinius bei tarptautinius projektus; organizuojant pramoginius, sporto, kultūrinius ir edukacinius renginius; stiprinant specialistų profesinius ryšius analizuojant rinką ir verslo vystymąsi, ugdant Kolegijos studentų praktinius įgūdžius, skleidžiant naujas idėjas.

Purles logo_250x100.jpg

„Purlés“ - profesionalios kosmetikos prekės ženklas, kurio produktai sukurti ir gaminami Prancūzijos laboratorijose. Derinant natūralias augalines medžiagas ir pažangiausias biochemines technologijas užtikrinama aukščiausia kokybė ir produktų efektyvumas. Visapusiškos procedūros skirtingiems poreikiams, platus mažmeninės prekybos asortimentas, nuolatinės inovacijos. Rinkodaros palaikymas ir mokymai. Purles akademija - specialistams ir klientams. 

Screenshot 2020-09-24 at 19.16.05.png

„Overline“ - Italijos įmonė, gaminanti ir prekiaujanti aukštųjų technologijų profesionalia grožio įranga. 25 metų moksliniai tyrimai ir plėtra, atsakingas valdymas, technologinė kompetencija ir patirtis, aukštos kokybės produktai, efektyvumas, lengvas valdymas, saugumas ir techninė priežiūra po pardavimo. Produkcija gaminama laikantis galiojančių teisės aktų ir standartų, nustatytų Ekonominės plėtros ministerijos dekretu Nr. 110 iš 2011 05 12 „Įstatymo Nr. 01/1990 10 straipsnio 1 dalies, susijusios su kosmetologo veiklai naudojamais elektromechaniniais įtaisais, įgyvendinimo reglamentas“.

bottom of page