top of page
White Structure

Naturalios medicinos
specialistai

Natūralios medicinos specialistai

Vilhelmas Džiugelis - gydytojas, išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Propaguoja natūralią mediciną. Anot Vilhelmo, „sveikata yra ne viskas, tačiau viskas be sveikatos yra niekas. Sėkmingas gyvenimas, tame tarpe ir sveikata yra grindžiamas įsipareigojimais, atsakomybe, žiniomis ir išmintimi. Nėra nepagydomų ligų, yra nepagydomi ligoniai“. Vilhelmo Džiugelis kartu su savo žmona Ramune šiuo klausimu dirba išvien, abu užsiima sveikatingumo konsultacijomis ir mokymais.

Ramune Džiugelienė – sertifikuota jogos mokytoja, baigusi vadybos, psichologijos, kosmetologijos aukštąsias studijas. Turimas žinių bagažas praverčia konsultuojant klientus, esant poreikiui Ramunė taiko jogą, susietą su raumenynu ir vidaus organų veikla.

Credo: protas be baimių, abejonių ir pykčio gali išgydyti bet kokią kūno ligą

Veiklos sritys: sveikatingumo konsultacijos ir mokymai, joga, visceralinė terapija, diafragminės praktikos, joga. Darbas su žarnynu, kepenimis, tulžies pūsle,  skrandžiu, inkstais, šlapimo pūsle, gimda, prostata, plaučiais, bronchais, širdies - kraujagyslių sistema, stuburu, sąnariais, raumenimis

Foto (12).jpg

Natūralios medicinos specialistai

+37069845174

Natūralios medicinos specialistai

Vilhelmas Džiugelis ir Ramunė Džiugelienė

 

  • Sveikatinimo konsultacijos ir mokymai, visceralinė terapija, diafragminės praktikos.

  • Darbas su žarnynu, kepenimis, tulžies pūsle, skrandžiu, inkstais, šlapinimo pūsle, gimda, prostata, plaučiais, bronchais, širdies - kraujagyslių sistema, stuburu, sąnariais, raumeninis.

  • Taikoma joga, susieta su raumenynu ir vidaus organų veikla.

Sveikatingumo konsultacijos - 1 val. - 80.00-100.00 Eur

Rezervuokite laiką pas specialistus

Tel. +37069845174

Darbo laikas: I,III, V 8:00 - 14:00

II 14:00 - 20:00

Foto (12).jpg
Yoga at Home
bottom of page