top of page
treatment Purles.jpg

Mokymai: Žolių ryšulėlių (pintų/kompresų) masažas 

šilumos, kvapų terapija ir augalų galios stebuklas.

Teorinis ir praktinis mokymas

Masažo judesio ir karšto kompreso tandemas, tai galingas pagalbininkas kenčiantiems skausmus, ieškantiems nusiraminimo, šilto atostogų prisiminimo, siekiantiems konkretaus fitoterapinio poveikio.  Žolių ryšulėlių (pintų/kompresų) masažas – šilumos, kvapų terapijos ir augalų galios stebuklas Tai puiki procedūra atslinkus tamsiajam, vėsiajam mūsų krašto sezonui. Toks masažas tiks ir mažiems vaikučiams, kuomet skaudantis pilvukas neleidžia saldžiai miegoti. Tiks ir slaugomam ligoniui pasitarnauti ir mylimam artimajam pradžiuginti.

Šiuo metu nėra apribojimų kontaktiniam mokymui, todėl mes nusprendėme organizuoti šiuos mokymus, kurie skirti kosmetologo, masažuotojo, kūno priežiūros specialisto, socialinio darbuotojo, žolininko ar jaunos mamos patirčiai praturtinti. 

Mokymų metu sužinosite kaip pasirinkti tinkamus žolynus, pasigaminsite ryšulėlius ir išmoksite jais atlikti šiltą, malonų, rūpestingą masažą.

Pasidalink su draugais

„Žolių ryšulėlių (pintų/kompresų) masažas – šilumos, kvapų terapija ir augalų galios stebuklas: žolelių gydomojo poveikio įvairovė, žolynų paruošimas darbui, kompreso ryšulėlių gaminimas, pagrindinių masažo jais judesių mokymas, šios rūšies masažo integravimas į kitas procedūras.

Mokymų eiga:

8.30-9.00     Registracija, pasiruošimas

9.00-11.00     Teorinis mokymas. Žolių kompreso ryšulėlių gaminimas.

11.00-12.00     Pietūs

12.15-16.15     Praktinis masažo technikų su pintomis mokymasis vieniems ant kitų. 

16.30- 17.00 Diskusija, sertifikatų išdavimas

 

Mokymų data: 2021-10-19

Mokymų vieta: Pievų tako g. 8, Klaipėda, GST Akademija. 

Trukmė: 8 val. 

Kaina: 175.00 Eur. 

Išduodamas sertifikatas. Išrašomos sąskaitos-faktūros.

Sekite mus Facebook

Mokymus Žolių ryšulėlių (pintų/kompresų) masažas  veda

Foto (18).jpg

Jūratė Mačiuvienė

Grožio salono „Grožio ir sveikatos tarnyba“ masažuotoja - kūno priežiūros specialistė, Klaipėdos E. Galvanausko profesinio mokymo centro masažuotojo profesijos mokytoja, GST Akademijos masažo technikų ir kūno priežiūros ritualų atlikimo trenerė/lektorė.

bottom of page