White Structure

Lina Kromelytė

Masažuotoja 

Jau 12 metų mano gyvenimo būdas ir veikla yra natūrali kosmetika ir aromaterapija, prieš penketą metų atradau masažo pasaulį, o 2016 m. gimė prekinis ženklas Aromabox2015 m. “paragavau” masažo profesijos Ispado organizuojamuose klasikinio kūno ir veido masažo kursuose, 2018-ųjų pavasarį baigiau 2 metus trukusią Masažuotojo mokymo programą E. Galvanausko profesinio mokymo centre, pradėjau mokytis veido chiromasažo IQ subtilybių tarptautinėje Elenos Zemskovos masažo mokykloje, 2020 -aisias gavau veido chiromasažo IQ meistro diplomą.

Veido masažai – mano mylimiausia sritis. Manau, kad rezultatą galime pasiekti be skausmo ir jėgos, - švelniu, bet “protingu” masažu: nutildyti protą, nuraminti bruzdančias mintis, atpalaiduoti įtemptus mimikos raumenis – padėti susidraugauti kliento kūnui ir sielai.

Esu laiminga, galėdama prisidėti prie Jūsų geresnės savijautos, poilsio, laimės akimirkos, nušvitusio žvilgsnio, pajaunėjusio veido. Masažas – dovana ne tik Jums, tai begalinis malonumas duoti ir meditacija man pačiai.

Aromabox "dėžutėje" apjungiu vertingą maistą Jūsų odai, aromatą ir gydantį bei atpalaiduojantį prisilietimą. Visa tai – grožiui, sveikatai, gyvenimui.

Credo: Masažas - tai gebėjimas lytėti su meile. Gebėjimas paglostyti ne tik odą, bet ir smegenis, sielą…

Veiklos sritys: veido masažai, kūno masažai, patarimai ir prekyba natūralia kosmetika, ekologiškais eteriniais ir augaliniais aliejais, hidrolatais.

Foto (52).jpg

Lina Kromelytė

+37060682497

Veido chiro-fragmentas2.jpg

Masažuotoja Lina Kromelytė

  • Veido masažai: IQ chiromasažas, klasikinis, “Stop age” be aliejaus, neurosedatyvinis, limfodrenažinis.

  • Kūno masažai: klasikinis/giluminis masažas, atpalaiduojantis aromaterapinis. 

  • Aromaterapinė kosmetika.

  • Eteriniai aliejai, hidrolatai, augaliniai aliejai.

Masažai atliekami su ekologiškais, natūraliais augaliniais ir eteriniais aliejais, naudojama natūrali aromaterapinė

kosmetika. Aliejai parenkami pagal odos tipą, pageidaujamą poveikį bei poreikį.

Rezervuokite laiką pas specialistę

Lina Kromelytė Tel. +37060682497

Darbo laikas: I-VI 10:00 - 19:00

Aromabox.lt

Foto (52).jpg