Spa and Beauty Products

Specialistų komanda

MB "Grožio ir sveikatos tarnyba" įkūrėja, mokymų vadovė, kosmetologė

Foto (17).jpg

Daiva Uselienė

+37063086000

Daivos Uselienės grožio paslaugų veikla prasidėjo 1992 m. įgijus kosmetiko - masažuotojo medicininę specializaciją Vilniaus kosmetologijos centre. Tuomet į šį centrą atvykdavo žmonės iš visos Lietuvos, kurių odos problemų neišspręsdavo jų gyvenamose vietose dirbantys specialistai. Todėl teko matyti ir išmokti sudėtingų atvejų išsprendimo algoritmų. Ir dabar į mane kreipiasi žmonės, ieškantys pagalbos esant riebios, spuoguotos, įjautrintos, „užleistos“ ir kitais probleminės odos atvejais, kuomet nepasitikima naujokais. Nuo 1994 metų veriu auskarus ir suaugusiems, ir vaikams. Šiuo metu taikau pažangiausią begarsę, ypač saugią sistemą ausų, nosies ir bambos auskarų vėrimui. Odos diagnostikos prietaisu įvertinu odos pokyčius, problemas. Holistiškai vertinu žmogaus problemas, konsultuoju gyvenimo būdo koregavimo klausimais. Turiu didelę patirtį organizmo biorezonansinio testavimo ir 4Life Research (JAV) maisto papildų su transfer faktoriais naudojimo sveikatingumui srityse. Vedu mokymus grožio ir sveikatingumo specialistams.

Credo: Jei jūs darysite kažką didelio – jūs būtinai būsite išbandyti
Veiklos sritys: veido kosmetinė priežiūra, auskarų vėrimo paslaugos, antakių dizainas, sveikatingumo konsultacijos, grožio specialistų mokymai

Kosmetologė - masažuotoja

Jelena Pyškina - esu diplomuota specialistė, po 2-jų metų studijų su pagyrimu įgijusi Higieninės kosmetikos kosmetiko profesiją Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre. Nuo 2018 metų iki dabar Klaipėdos valstybinėje kolegijoje studijuoju Dietetikos studijų programoje.  Kosmetologija, masažai, mitybos analizė  - tai mano nuolat tobulinamos darbo sritys. Labai mėgstu savo darbą, todėl nenuostabu, jog mano veikla tapo mano aistra. Pastoviai tobulėju, dalyvauju kursuose, seminaruose ir mokymuose pas Lietuvos ir užsienio specialistus. Baigiau kvalifikacijos kėlimo mokymus Tarptautinėjė Izraelio kosmetologijos mokykloje ir gavau atestaciją pagal 2 specialybes: "Cheminiai pilingai" ir visiškai naują kursą "ONLINE kosmetologas: diagnozavimas ir konsultavimas".  Baigus 8 mėn mokymus atlieku kūno ir veido masažus pagal Rūtos Stratkauskienės "RSHolistic massage" sistemą, taip pat baigiau masažo KOBIDO "Dangiškais diskais" mokymus „ISPADO“ masažo mokykloje, ELENA ZEMSKOVA MASSAGE SCHOOL (Maskva) ir KOBIDO (2 lygiai) veido masažo mokymus D. Gervienės Japoniško terapinio masažo mokymo mokykloje. Labai myliu savo darbą ir tikiuosi būti Jums naudinga. 

Credo: Tvarkinga išvaizda - tai gražu ir madinga, tai jūsų vizitinė kortelė bet kuriuo metu

Veiklos sritys: veido ir kūno kosmetinė priežiūra, aparatinė kosmetologija, sveikatingumo konsultacijos (mitybos analizė)

Foto (30).jpg

Jelena Pyškina

+37061289126

Foto (23).jpg

Irena Meškauskienė

+37067165251

Kūno priežiūros specialistė - kineziterapeutė

Šiltas, jaukus ir šviesus kabinetas, o jame aš, Irena - besišypsanti, mylinti savo darbą kvalifikuota kineziterapeutė-masažuotoja.

2013 m. įgijau reabilitacijos studijų krypties, kineziterapijos profesijos bakalauro laipsnį, 2017 m. suteikta masažuotojo kvalifikacija. Nuolatos dalyvauju įvairiuose seminaruose, paskaitose, parodose apie grožį, sveikatą, sportą, sveiką mitybą. Mano vizija- padėti klientui rūpintis savo vidiniu ir išoriniu grožiu, atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius suteikiant jaukią ir ramią aplinką bei profesionalias procedūras. Darbą atlieku kruopščiai, kokybiškai, išklausiusi kiekvieno lūkesčius.

Credo:  Tikėti savo svajonėmis ir nebijoti jų realizuoti
Veiklos sritys: veido ir kūno aparatinės procedūros,  kūno estetinė priežiūra

Masažuotoja

Žmogaus ir aplinkos sveikata yra mano aistra. Stengiuosi gyventi darnoje su gamta, turiu įskiepytą pagarbą aplinkai, žmogaus kūnui ir sielai, natūraliems procesams. Labai tai vertinu ir stengiuosi neišduoti. Masažuotojos darbe mano siekiamybė yra kliento pasitikėjimas. Darau viską, kad atsigulęs ant mano masažo kušetės žmogus atsidustų, atsipalaiduotų, pasijustų saugus ir... pradėtų spindėti, tuo spindesiu užpildydamas visą masažo kabinetą ir mane pačią. Už šį spindintį pasitikėjimą esu ir būsiu dėkinga visiems savo klientams. Masažuotojo profesiją įgijau Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre. Toliau tebeieškau žinių įvairiausiuose kursuose, mokymuose, literatūroje. Labai domiuosi naujomis masažo technikomis, reabilitacine pagalba po ligų, SPA procedūromis. Įvairių masažo technikų galimybių randu E. Zemskovos masažų mokykloje. Turiu šios mokyklos kūno ir veido chiromasažo specialisto sertifikatus. Suprantu kiek svarbus lytėjimas ir kokius puikius rezultatus fizinei ir dvasinei sveikatai duoda tikslingas veiksmas. Taip pat, esu bičių ir vaistinių augalų ūkio „Bičių ganyklos“ (Bičių ganyklos) įkūrėja. Mielai konsultuoju sveikos gyvensenos - apiterapijos, fitoterapijos klausimais. Manau, jog mano asmeninės savybės, baigtos studijos, praktinė ir gyvenimiška patirtis bei savarankiškai gautas informacijos ir įgūdžių bagažas leidžia rūpintis Jumis, padedant išgirsti kūno kalbą ir mokant jį sveikti.  

Credo: Gyvenk duodamas
Veiklos sritys: Veido ir kūno masažai, raumenų įtampų atpalaidavimas, sveikatingumo konsultacijos (apiterapija, fitoterapija), grožio specialistų mokymai

Foto (19).jpg

Jūratė Mačiuvienė

+37068602169

Foto (54).jpg

Mercedes Šulcaitė - Vasiljeva

+37060041843

Kosmetologė

Mercedes Šulcaitė-Vasiljeva – kosmetologė, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Kineziterapijos ir Grožio terapijos katedros lektorė. Baigusi grožio terapijos studijas savo praktinę veiką pradėjau veido priežiūros srityje. Dėstymas ne tik stiprino ir skatino gilinti jau turimas žinias, bet ir padėjo pažvelgti į kosmetologijos mokslą kiek kitaip.  Šiai dienai, abi veiklos - dėstymas ir grožio paslaugų teikimas -  man yra neatsiejamos. Mano profesinės stiprybės – šiltas bendravimas, empatija bei atsakingumas. Kadangi esu ir dėstytoja, ir praktikė, pati nuolat dalyvauju kvalifikacijos kėlimo seminaruose, mokymuose, esu dviejų metodinių knygų grožio specialistams bendraautorė. 

Credo: Klientų šypsena - mano didžiausa sėkmė
Veiklos sritys: veido kosmetinė priežiūra, veido masažai, antakių dizainas, grožio specialistų mokymai, paauglių mokymai odos priežiūros klausimais.

Natūralios medicinos specialistai

Vilhelmas Džiugelis - gydytojas, išsilavinimą įgijęs Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Propaguoja natūralią mediciną. Anot Vilhelmo, „sveikata yra ne viskas, tačiau viskas be sveikatos yra niekas. Sėkmingas gyvenimas, tame tarpe ir sveikata yra grindžiamas įsipareigojimais, atsakomybe, žiniomis ir išmintimi. Nėra nepagydomų ligų, yra nepagydomi ligoniai“. Vilhelmo Džiugelis kartu su savo žmona Ramune šiuo klausimu dirba išvien, abu užsiima sveikatingumo konsultacijomis ir mokymais.

Ramune Džiugelienė – sertifikuota jogos mokytoja, baigusi vadybos, psichologijos, kosmetologijos aukštąsias studijas. Turimas žinių bagažas praverčia konsultuojant klientus, esant poreikiui Ramunė taiko jogą, susietą su raumenynu ir vidaus organų veikla.

Credo: protas be baimių, abejonių ir pykčio gali išgydyti bet kokią kūno ligą. 

Veiklos sritys: sveikatingumo konsultacijos ir mokymai, joga, visceralinė terapija, diafragminės praktikos, joga. Darbas su žarnynu, kepenimis, tulžies pūsle,  skrandžiu, inkstais, šlapimo pūsle, gimda, prostata, plaučiais, bronchais, širdies - kraujagyslių sistema, stuburu, sąnariais, raumenimis

Foto (12).jpg

Natūralios medicinos specialistai

+37069845174

Foto (33).jpg

Ramunė Džiugelienė

+37065512255

Kosmetologė, sveikatingumo specialistė (Mindfullness, Joga)

Ramunė Džiugelienė – esu diplomuota kosmetologijos specialistė, sertifikuota jogos mokytoja, Klaipėdos universitete baigusi psichologijos, vadybos ir verslo administravimo bakalauro studijas. Šiuo metu studijuoju Mindfulness (dėmesingas įsisąmoninimas). Matau, kad nuo lėtinio streso ir nuovargio, nemigos, depresijos, psichosomatinės kilmės sveikatos sutrikimų, fizinio ir protinio pervargimo, įvairaus pobūdžio toksinų kenčia labai daug žmonių. Todėl mane visada domino, kaip galėčiau palengvinti šiuos simptomus ir pagerinti santykius tiek su savimi, tiek su kitais žmonėmis, apjungiant Mindfulness, Jogą, Kvėpavimo technikas ir Neurosedatyvinį veido masažą.

Šiuo metu vedu individualias jogos praktikas: mokau fizinių jogos pratimų (asanų), kvėpavimo technikų (pranajamų), Mindfulness meditacijų. O atliekant Neurosedatyvinį veido masažą, procedūrą pagal poreikį papildau novatoriška Augimo faktorių technologijų linija. Ši kosmetinė linija pasižymi stipriomis regeneruojančiomis, atjauninančiomis ir senėjimą stabdančiomis savybėmis. 

Credo: Šioje žemėje esame vieni dėl kitų...

Veiklos sritys: sveikatingumo konsultacijos, individualios jogos pamokos, Mindfulness, Neurosedatyvinis veido masažas ir kosmetinė priežiūra.

Masažuotoja 

Jau 12 metų mano gyvenimo būdas ir veikla yra natūrali kosmetika ir aromaterapija, prieš penketą metų atradau masažo pasaulį, o 2016 m. gimė prekinis ženklas Aromabox2015 m. “paragavau” masažo profesijos Ispado organizuojamuose klasikinio kūno ir veido masažo kursuose, 2018-ųjų pavasarį baigiau 2 metus trukusią Masažuotojo mokymo programą E. Galvanausko profesinio mokymo centre, pradėjau mokytis veido chiromasažo IQ subtilybių tarptautinėje Elenos Zemskovos masažo mokykloje, 2020 -aisias gavau veido chiromasažo IQ meistro diplomą.

Veido masažai – mano mylimiausia sritis. Manau, kad rezultatą galime pasiekti be skausmo ir jėgos, - švelniu, bet “protingu” masažu: nutildyti protą, nuraminti bruzdančias mintis, atpalaiduoti įtemptus mimikos raumenis – padėti susidraugauti kliento kūnui ir sielai.

Esu laiminga, galėdama prisidėti prie Jūsų geresnės savijautos, poilsio, laimės akimirkos, nušvitusio žvilgsnio, pajaunėjusio veido. Masažas – dovana ne tik Jums, tai begalinis malonumas duoti ir meditacija man pačiai.

Aromabox "dėžutėje" apjungiu vertingą maistą Jūsų odai, aromatą ir gydantį bei atpalaiduojantį prisilietimą. Visa tai – grožiui, sveikatai, gyvenimui.

Credo: Masažas - tai gebėjimas lytėti su meile. Gebėjimas paglostyti ne tik odą, bet ir smegenis, sielą…

Veiklos sritys: veido masažai, kūno masažai, patarimai ir prekyba natūralia kosmetika, ekologiškais eteriniais ir augaliniais aliejais, hidrolatais.

Foto (52).jpg

Lina Kromelytė

+37060682497

Foto (24).jpg

Inga Nekienė

+37060015311

Masažuotoja

Visada mėgau masažą, jo naudą supratau gana anksti. Tai pati geriausia dovana pavargusiam kūnui. Kažkada juokaudavau, kad turėsiu savo asmeninį masažuotoją. Besimokant masažo amato supratau, kad norint suprasti žmogaus kūną, reikia turėti labai daug žinių ir gilintis į tai visą gyvenimą. Tad baigusi 2 metų masažo studijas įstojau į Klaipėdos valstybinę kolegiją. Šiuo metu esu 3 kurso Kineziterapijos studijų programos studentė.

Masažas gydo prisilietimu, kineziterapija - judesiu. Šios dvi profesijos padeda išsamiau pažinti žmogaus kūną ir pasiekti geresnius rezultatus. Tad po paskaitų bėgu į darbą, kuris be galo mielas širdžiai. Džiugu, kad kažkam labai reikia mano rankų. Labai esu laiminga savo pasirinkimu ir kiekvieną kartą atiduodu dalelę savęs. Mane rasite Grožio ir sveikatos tarnyboje.

Credo: Svarbiausių dalykų akys nepastebi, nes jie patikėti širdžiai
Veiklos sritys: kūno masažai

Kvalifikuota grožio specialistė, masažuotoja

Esu laiminga eidama šiuo sveikos gyvensenos, gilaus supratimo apie kūną ir dvasią keliu. Dirbu mylimą darbą ir džiaugiuosi galėdama suteikti žmonėms pagalbą masažo keliu. Masažu domiuosi jau nuo ankstyvos jaunystės. 2018 m. įstojau į Klaipėdos Technologijų profesinio mokymo centro higieninės kosmetikos kosmetiko specialybę. Ten įgijau žinių apie kūno bei veido priežiūrą, procedūras, masažus bei grožį. Supratau, jog masažai ir kūno procedūros yra mano stiprioji sritis, kurioje galiu tobulėti. 2019 m. stažavausi Graikijoje, dirbau ir mokiausi viename iš geriausių masažo salonų, o Pietų Europos masažo kultūra man buvo labai priimtina. 2019 m. įsidarbinau medicinos centre Natura Termo Spa, kuriame dirbau kaip kūno specialistė, masažuotoja, hamamų meistrė. Po dviejų metų nusprendžiau pagilinti žinias ir mokytis toliau - įstojau į Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centrą. Mano stiprioji pusė yra gilūs pečių juostos ir nugaros masažai. Gyvename įtemptame, streso kupiname pasaulyje, dėl to ypač svarbu rūpintis savo kūnu. Masažuodama atsižvelgiu į žmogaus visumą, galiu atrasti įtemptas, skaudamas vietas. Manau, masažas yra daugiau nei fizinis prisilietimas, tai aurų susitikimas ir apsikeitimas energija. Pagalba žmonėms mane veda į priekį.

Credo: Kai randame ryšį tarp sielos ir proto gyvenimas tampa nuostabiausiu nuotykiu.

Veiklos sritys: kūno masažai, veido masažai, raumenų įtampos atpalaidavimas.

IMG_20210419_161403 (1).jpg

Elena Tamašauskytė

+37069177014

K%C4%99stutis_edited.jpg

Kęstutis Žeiba

+37064737572

Masažuotojas

Žmogus suvokia save per įvairių  procesų sinergiją.

Visą gyvenimą domėjausi sveikata, tinkama mityba, fiziniu aktyvumu, kokios priežastys sąlygoja psichinės sveikatos stabilumą ir kaip šie faktoriai veikia kaip visuma. 2015 m. baigiau visuomenės sveikatos studijas ir įgijau visuomenės sveikatos bakalauro laipsnį. 2017. Baigiau sveikatos priežiūros vadybos studijas ir įgijau magistro laipsnį. 2018 m. pradėjau gilintis į masažų metodikas nes supratau, kad tai labai naudingas instrumentas, padedantis žmonėms. Po įvairių masažo kursų nutariau dar labiau pagilinti masažo žinias ir 2020 m. įstojau į Karaliaus Mingaudo profesinio mokymo centrą, į masažuotojo specialybę. Suvokiau, kad mano žinios įgytos universitete, masažo metodikų išmanymas gali labiau padėti klientams spręsti  sveikatos problemas.

Credo: siek savo svajonės ir sunkumai kelyje link svajonės  užgrūdins tave

Veiklos sritys:  masažai