White Structure

Irena Meškauskienė

Foto (23).jpg

Irena Meškauskienė

+37067165251

Kūno priežiūros specialistė - kineziterapeutė

Šiltas, jaukus ir šviesus kabinetas, o jame aš, Irena - besišypsanti, mylinti savo darbą kvalifikuota kineziterapeutė-masažuotoja.

2013 m. įgijau reabilitacijos studijų krypties, kineziterapijos profesijos bakalauro laipsnį, 2017 m. suteikta masažuotojo kvalifikacija. Nuolatos dalyvauju įvairiuose seminaruose, paskaitose, parodose apie grožį, sveikatą, sportą, sveiką mitybą. Mano vizija- padėti klientui rūpintis savo vidiniu ir išoriniu grožiu, atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius suteikiant jaukią ir ramią aplinką bei profesionalias procedūras. Darbą atlieku kruopščiai, kokybiškai, išklausiusi kiekvieno lūkesčius.

Credo:  Tikėti savo svajonėmis ir nebijoti jų realizuoti
Veiklos sritys: veido ir kūno aparatinės procedūros,  kūno estetinė priežiūra

Kūno priežiūros specialistė, kineziterapeutė Irena Meškauskienė

Aparatinės kūno procedūros naudojant LLLT Total body pro aparatą. Naujuoju LLLT Total Body Pro įrenginiu galima atlikti kelias skirtingo poveikio procedūras: liekninančią, stangrinančią ar anticeliulitinę. Dėka inovatyvių antgalių pagalba, kuriuose veikia tokios funkcijos kaip vakuuminis masažas, radio dažnis, ultragarsinė kavitacija, elektroporacija, eletrolipolizė, chromo terapija bei lazeris, saugiai, greitai ir efektyviai pasiekiama norimų rezultatų. ​

  • Frakcinis radio dažnis stangresnei veido odai. Procedūra atkuria odos tonusą ir elastingumą, sumažina raukšles, pagerina randų išvaizdą, padidina deguonies kiekį, reorganizuoja kolageno ir elastino pluoštus.

  • Klasikinis kūno masažas, veido masažas

  • Kūno priežiūros procedūros (įvyniojimai, kūno šveitimo terapija)

Rezervuokite laiką pas specialistę

Irena Meškauskienė

Tel. +37067165251

Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00

Foto (23).jpg
Foto (7).jpg