top of page
permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

Kvalifikacijos tobulinimo programa (16 val.):
2 lygio sertifikuoto Purles profesionalo mokymai

Numatomos mokymų datos

2023 Rugpjūtis

...

Praktinių mokymų
pradžia

2023 Rugsėjis

...

Praktinių mokymų
pradžia

2023 Spalis

...

Praktinių mokymų
pradžia

2023 Lapkritis

...

Praktinių mokymų
pradžia

2023 Gruodis

...

Praktinių mokymų
pradžia

2024 Sausis

...

Praktinių mokymų
pradžia

II Lygio Purles profesionalo mokymai

Mokymai prieinami Purles specialistams turintiems 1 lygio sertifikatą. Profesinio meistriškumo, tobulėjimo 2 dienų trukmės mokymai. Programa skirta asmenims, turintiems kosmetiko, kosmetologo, grožio terapijos specialisto išsilavinimą, taip pat baigusiems modulinės programos veido ir kūno odos priežiūros modulius. Asmenims dirbantiems grožio salonuose, klinikose ir SPA centruose bei siekiantiems patobulinti kompetenciją veido ir kūno odos kosmetinės priežiūros srityse.

Sekite mus socialiniuose tinkluose

  • Jei esi grožio meistras, išklausęs I lygio Purles Specialisto mokymus -  siūlome ir toliau pildyti žinių bagažą, siūlomų procedūrų sąrašą bei naujų masažų arsenalą.

  • Purles akademija yra parengusi II lygio Purles Profesionalo mokymus.

  • Tai dviejų dienų mokymai, kurių metu Jums bus išdėstytos 3 aktualios temos, kurias galėsite pritaikyti praktikoje.

Gabinet kosmetyczny Purles.jpg

Mokymus sudaro šios temos:

1 tema

Dermakosmetinės terapijos: Rūgščių pilingų kombinavimas. Mikroadatinė mezoterapija. Rūgščių pilingų ir mikroadatinės mezoterapijos kombinavimas.

2 tema

Pažangios kūno procedūros: firminiai, tiksliniai masažai. Lipolitinė kūno terapija.

3 tema

Kosmetologo bendradarbiavimas su estetinės medicinos gydytoju.

Purles logo_250x100.jpg

Purles – prancūzų profesionalios kosmetikos prekės ženklas, kurio produktai kuriami remiantis naujausiais estetinės medicinos atradimais ir šiuolaikinėmis pažangiomis biotechnologijomis. Purles kūrėjų aistra yra kosmetika, kuri tikrai veikia bei yra sveika alternatyva invazinėms estetinės medicinos procedūroms. Jie tobulina kosmetinių produktų formules tol, kol testavimo ir bandymų metu jau po pirmos aplikacijos pastebimas terapinis poveikis. Kosmetika išsiskiria savo sudėtimi ir kvapais, o jos taikymas - unikaliomis ceremonijomis.

Mokymų kaina

200 €

Įteikiami II lygio Purles Profesionalo mokymų baigimo sertifikatai, išrašomos sąskaitos faktūros.

Mokymų trukmė 16 val.:

Teorinis ir praktinis mokymas vykdomas 2 dienas (po 8 val. kasdien) Pievų tako g. 8, Klaipėda, GST Akademijos mokymų salėje.

Mokymus veda:

Mercedes.jpg

Mercedes Šulcaitė – Vasiljeva

Jau trečius metus dirbu kosmetologe Grožio ir sveikatos tarnyboje, bei lektore GST Akademijoje, o šią profesiją praktikuoju nuo 2014 m., baigus grožio terapijos studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Nuo tų pačių metų toje pačioje kolegijoje pradėjau dėstytojos darbą, o šiuo metu ir Grožio terapijos studijų programos vadovės darbą. Per šiuos 9 metus gilinau žinias bei dalinausi patirtimi veido priežiūros, estetinės, aparatinės kosmetologijos, grožio verslo administravimo srityse. Greta mokymo ir darbo salone baigiau ir viešojo administravimo magistro studijas. Mercedes mokymus veda lietuvių ir anglų kalbomis.

Jūratė.jpg

Jūratė Mačiuvienė

GST Akademijos lektorė, masažo technikų trenerė, turinti universitetinį pedagogo/psichologo išsilavinimą ir daugiau kaip 10 metų pedagoginio darbo stažą. Tame skaičiuje darbas E. Galvanausko profesinio mokymo centre masažo specialybės profesijos mokytoja.

Profesinis masažuotojo išsilavinimas ir 8 metų darbo stažas šioje srityje; privačioje praktikoje, SG Klinikoje, Grožio ir sveikatos tarnyboje. Lektorė įvairių masažo techninių galimybių radusi daugybėje kursų, E. Zemskovos masažų mokykloje, turinti šios mokyklos kūno ir veido chiromasažo specialisto sertifikatus, besidominti fito ir api terapijomis, daugiau kaip 12 metų puoselėjanti savo bičių ir žolynų ūkį „Bičių ganyklos“. Jūratė mokymus veda lietuvių ir rusų kalbomis.

Įsigyti mokymus

bottom of page