top of page
permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

1A modulis
Purles veido ceremonijos ir masažo technikos

Kviečiame patyrusius ar pradedančius kosmetologus, estetinės medicinos ir grožio specialistus į Purles veido ceremonijų ir masažo technikų modulio mokymus.

Šiame 1A modulyje susipažinsite su prancūzų profesionalios kosmetikos Purles produktais, reikalingais veido ceremonijoms atlikti bei procedūrų protokolais. Išmoksite atlikti Relaksuojantį veido masažą pagal Shiatsu techniką, Liftinguojantį perlų masažą, Priešraukšlinį masažą akių zonai, Relaksuojantį-drenuojantį veido masažą. Patys atliksite ir ant savęs išbandysite daugelį ceremonijų - nuo pradžios iki pabaigos. Išnagrinėsite šias Purles kosmetikos linijas – Sushi, Aukso ir perlų, Sensiskin Garden (įeina 6 skirtingi protokolai), Eye Contour, Pure Rebalancing, Express Lift, Derma Solution su kamieninėm ląstelėm ceremonijas. Naudojant Purles kosmetiką mokysitės spręsti tokias odos problemas, kaip senėjimas, stangrumo praradimas, odos pigmentacijos problemos, linkusi rausti oda, kuperozė, odos jautrumas, dehidratacija, papilkėjusi oda, užteršta mišri/riebi, seborėjinė, linkusi į spuogus oda, kurią reikia subalansuoti, išvalyti, maišeliai po akimis ir t.t.

Purles logo_250x100.jpg
Liana.jpg

Šį modulį ves Liana Archipova

GST Akademijos lektorė, masažo technikų trenerė, baigusi biomedicinos mokslų grožio terapijos bakalauro studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. 

Ko galite tikėtis Jūs:

  • Betarpiško, dėmesingo bendravimo su GST Akademijos lektoriais. Klausimai ir atsakymai pokalbių grupėje.

  • Teorinės paskaitos gali būti išklausomos ir aptariamos nuotoliniu būdu.

  • Praktikos metu išbandysite produktus, atliksite vienas kitam veido ceremonijas.

  • Detaliai išmoksite ir atliksite Relaksuojantį veido masažą pagal Shiatsu techniką, Liftinguojantį perlų masažą, Priešraukšlinį masažą akių zonai, Relaksuojantį-drenuojantį veido masažą (suteikiamos schemos ir prieiga prie video įrašų).

  • Gausite informaciją ir visus reikalingus dokumentus procedūrai atlikti ir saugiai dirbti.

  • Išsiaiškinsime, kaip kombinuoti tarpusavyje skirtingus produktus, integruoti juos į ceremonijas, kaip tapti ir išlikti geidžiamu meistru savo klientams.

Registruokis į mokymus

Sudalyvavę visuose penkiuose Purles mokymų moduliuose, gausite Purles I lygmens specialisto sertifikatą.

Lektorės išsilavinimas ir darbo patirtis:

Liana.jpg

Liana Archipova

GST Akademijos lektorė, masažo technikų trenerė, baigusi biomedicinos mokslų grožio terapijos bakalauro studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Liana turi universitetinį pedagogo išsilavinimą ir 16 metų pedagoginio darbo stažą. Trečius metus dirba kosmetologe Grožio ir sveikatos tarnyboje Klaipėdoje, praktikuodama estetines veido ir kūno priežiūros procedūras. Nuo pirmųjų darbo dienų dirba su profesionalia Purles kosmetika ir yra įgijusi Purles specialisto sertifikatą. Visas įgytas žinias apie Purles kosmetiką ir visas prekės ženklo masažo technikas naudoja darbe su savo klientais. Liana mokymus veda lietuvių ir rusų kalbomis.

bottom of page