top of page
permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

1A modulis
Purles veido ceremonijos ir masažo technikos

Kviečiame patyrusius ar pradedančius kosmetologus, estetinės medicinos ir grožio specialistus į Purles veido ceremonijų ir masažo technikų modulio mokymus.

Šiame 1A modulyje susipažinsite su prancūzų profesionalios kosmetikos Purles produktais, reikalingais veido ceremonijoms atlikti bei procedūrų protokolais. Išmoksite atlikti Relaksuojantį veido masažą pagal Shiatsu techniką, Liftinguojantį perlų masažą, Priešraukšlinį masažą akių zonai, Relaksuojantį-drenuojantį veido masažą. Patys atliksite ir ant savęs išbandysite daugelį ceremonijų - nuo pradžios iki pabaigos. Išnagrinėsite šias Purles kosmetikos linijas – Sushi, Aukso ir perlų, Sensiskin Garden (įeina 6 skirtingi protokolai), Eye Contour, Pure Rebalancing, Express Lift, Derma Solution su kamieninėm ląstelėm ceremonijas. Naudojant Purles kosmetiką mokysitės spręsti tokias odos problemas, kaip senėjimas, stangrumo praradimas, odos pigmentacijos problemos, linkusi rausti oda, kuperozė, odos jautrumas, dehidratacija, papilkėjusi oda, užteršta mišri/riebi, seborėjinė, linkusi į spuogus oda, kurią reikia subalansuoti, išvalyti, maišeliai po akimis ir t.t.

Purles logo_250x100.jpg

Šį modulį ves Daiva Uselienė

Grožio ir sveikatos tarnybos Klaipėdoje vadovė, kosmetologijos specialistė, grožio studijų centro „Eliza“, Klaipėdos valstybinės kolegijos Kineziterapijos ir grožio terapijos katedros lektorė bei GST Akademijos įkūrėja, turinti 30 metų praktinio darbo patirtį kosmetologijos srityje.

Daiva.jpg

Ko galite tikėtis Jūs:

  • Betarpiško, dėmesingo bendravimo su GST Akademijos lektoriais. Klausimai/atsakymai pokalbių grupėje.

  • Teorinės paskaitos gali būti išklausomos ir aptariamos nuotoliniu būdu.

  • Praktikos metu išbandysite produktus, atliksite vienas kitam veido ceremonijas.

  • Detaliai išmoksite ir atliksite Relaksuojantį veido masažą pagal Shiatsu techniką, Liftinguojantį perlų masažą, Priešraukšlinį masažą akių zonai, Relaksuojantį-drenuojantį veido masažą (suteikiamos schemos ir prieiga prie video įrašų).

  • Gausite informaciją ir visus reikalingus dokumentus procedūrai atlikti ir saugiai dirbti.

  • Išsiaiškinsime, kaip kombinuoti tarpusavyje skirtingus produktus, integruoti juos į ceremonijas, kaip tapti ir išlikti geidžiamu meistru savo klientams.

Registruokis į mokymus

Sudalyvavę visuose penkiuose Purles mokymų moduliuose, gausite Purles I lygmens specialisto sertifikatą.

Daiva.jpg

Lektorės išsilavinimas ir darbo patirtis:

Daiva Uselienė, GST Akademijos įkūrėja ir lektorė, Purles prekinio ženklo trenerė, Grožio ir sveikatos tarnybos direktorė, praktikuojanti veido kosmetinės priežiūros srityje, veiklą kosmetologijoje pradėjusi 1992 metais. Pirminis medicinos felčerio išsilavinimas su kosmetiko-masažuotojo specializacija, įgyta Vilniaus gydomosios kosmetologijos ir plastinės chirurgijos centre, Rekreacijos ir turizmo srities bakalauro ir magistro studijos Klaipėdos universitete, pastovus kvalifikacijos kėlimas, seminarai ir konferencijos užsienyje (Austrijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Danijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Bulgarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Škotijoje), didelė dėstymo aukštosiose ir profesinio mokymo mokyklose patirtis.

Registruokis į mokymus

bottom of page