top of page
permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

1E modulis
Kūno ceremonijos ir Atpalaiduojančio masažo technika

Sveiki masažuotojai - turtingi patirtimi ir pradedantieji, kūno priežiūros specialistai ar kosmetologai, ketinantys pažinti žmogaus kūno priežiūros darbą.

Esate kviečiami dalyvauti 1E Kūno ceremonijų ir Atpalaiduojančio masažo technikos mokymų modulyje, kuriame susipažinsite su prancūzų profesionalios kosmetikos Purles produktais ir procedūrų protokolais, reikalingais kūno ceremonijoms atlikti. Išmoksite atlikti Atpalaiduojantį kūno masažą, patys atliksite ir ant savęs išbandysite visą ceremoniją - nuo pradžios iki pabaigos.

Purles logo_250x100.jpg

Su Jumis būsiu aš, Jūratė Mačiuvienė

Grožio ir sveikatos tarnybos masažuotoja, veido ir kūno priežiūros specialistė, Purles masažo technikų ir kūno priežiūros ritualų atlikimo trenerė/lektorė.

Foto (18).jpg

Ko galite tikėtis Jūs:

  • Betarpiško, dėmesingo bendravimo su GST Akademijos lektoriais. Klausimai/atsakymai pokalbių grupėje.

  • Teorinės paskaitos gali būti išklausomos ir aptariamos nuotoliniu būdu.

  • Praktikos metu “degustuosite”, išbandysite produktus, atliksite vienas kitam kūno ceremoniją.

  • Detaliai išmoksite ir atliksite Atpalaiduojantį kūno masažą (suteikiama schema ir prieiga prie video įrašo).

  • Gausite informaciją ir visus reikalingus dokumentus procedūrai atlikti ir saugiai dirbti.

  • Išsiaiškinsime, kaip kombinuoti tarpusavyje skirtingus produktus, integruoti juos į kitokias ceremonijas, kaip tapti ir išlikti geidžiamu meistru savo klientams.

Kaip vyksta mokymai:

Minimame modulyje bendrausime teorinėje paskaitoje (2 val.) ir praktiniame susitikime (3,5 val.)

Registruokis į mokymus

Labai tikiuosi, jog visi moduliai, mokymai ir susitikimai virs tvirtomis draugystėmis, o mano perteikta patirtis ir žinios skatins bei praturtins kūrybiškumą, improvizaciją jūsų darbe, padės surasti tinkamą raktą į kiekvieno kliento širdį ir nervų sistemą.

Sudalyvavę visuose penkiuose Purles mokymų moduliuose, gausite Purles I lygmens specialisto sertifikatą.

Foto (18).jpg

Lektorės išsilavinimas ir darbo patirtis:

Jūratė Mačiuvienė, GST Akademijos lektorė, masažo technikų trenerė, turinti universitetinį pedagogo/psichologo išsilavinimą ir daugiau kaip 10 metų pedagoginio darbo stažą. Tame skaičiuje darbas E. Galvanausko profesinio mokymo centre masažo specialybės profesijos mokytoja.

Profesinis masažuotojo išsilavinimas ir 7 metų darbo stažas šioje srityje; privačioje praktikoje, SG Klinikoje, Grožio ir sveikatos tarnyboje. Lektorė įvairių masažo techninių galimybių radusi daugybėje kursų, E. Zemskovos masažų mokykloje, turinti šios mokyklos kūno ir veido chiromasažo specialisto sertifikatus, besidominti fito ir api terapijomis, daugiau kaip 12 metų puoselėjanti savo bičių ir žolynų ūkį „Bičių ganyklos“.

Registruokis į mokymus

bottom of page