top of page
permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

1D modulis
Purles namų priežiūros produktai/Atvejų analizė

Kviečiame patyrusius ar pradedančius kosmetologus, estetinės medicinos ir grožio specialistus į Purles dermakosmetinių terapijų ir masažo technikų modulio mokymus.

Šiame 1D modulyje susipažinsite su prancūzų profesionalios kosmetikos Purles produktais namų priežiūrai, išnagrinėsite produktų veikliąsias medžiagas, išmoksite pritaikyti priemones kiekvienam odos tipui ir būklei. Spręsime išskirtinius atvejus ir išmoksime pritaikyti procedūras, bei sudaryti namų priežiūros priemonių krepšelį kiekvienai situacijai.

Purles logo_250x100.jpg
Daiva.jpg

Šį modulį ves Daiva Uselienė

Grožio ir sveikatos tarnybos Klaipėdoje vadovė, kosmetologijos specialistė, bei GST Akademijos įkūrėja, turinti 30 metų praktinio darbo patirtį kosmetologijos srityje.

Ko galite tikėtis Jūs:

  • Betarpiško, dėmesingo bendravimo su GST Akademijos lektoriais. Klausimai/atsakymai pokalbių grupėje.

  • Teorinės paskaitos gali būti išklausomos ir aptariamos nuotoliniu būdu.

  • Praktikos metu išbandysite produktus. Išmoksite pritaikyti

  • Purles namų priežiūros produktus kiekvienam odos tipui ir būklei.

Kaip vyksta mokymai?

1D modulyje bendrausime:

teorinėje paskaitoje (2 val.)

Registruokis į mokymus

Sudalyvavę visuose penkiuose Purles mokymų moduliuose, gausite Purles I lygmens specialisto sertifikatą.

Lektorės išsilavinimas ir darbo patirtis:

Daiva.jpg

Daiva Uselienė

GST Akademijos įkūrėja ir lektorė, Purles prekinio ženklo trenerė, Grožio ir sveikatos tarnybos direktorė, praktikuojanti veido kosmetinės priežiūros srityje, veiklą kosmetologijoje pradėjusi 1992 metais. Pirminis medicinos felčerio išsilavinimas su kosmetiko-masažuotojo specializacija, įgyta Vilniaus gydomosios kosmetologijos ir plastinės chirurgijos centre, Rekreacijos ir turizmo srities bakalauro ir magistro studijos Klaipėdos universitete, pastovus kvalifikacijos kėlimas, seminarai ir konferencijos užsienyje (Austrijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Danijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Bulgarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Škotijoje), didelė dėstymo aukštosiose ir profesinio mokymo mokyklose patirtis.

bottom of page