top of page
permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

1C modulis
Purlés rūgštiniai pilingai

Kviečiame patyrusius ar pradedančius kosmetologus, estetinės medicinos ir grožio specialistus į Purlés rūgštinių pilingų modulio mokymus.

Nors rūgštinių pilingų procedūros jau ne pirmus metus taikomos kosmetologijoje, jos populiarumo nepraranda, pasiekiami rezultatai džiugina dažną klientą ir specialistą. Visgi, specialistams siūlomų rūgštinių pilingų pasiūla didžiulė ir išsirinkti sunku.

Kyla daug klausimų – ar tai plačiai pritaikomi, ar tai veiksmingi pilingai? Ar jie saugūs? Ar sugebėsiu juos pritaikyti skirtingais atvejais? ​

Šio 1C modulio mokymai atsakys į šiuos klausimus ir jūs įgausite pasitikėjimo atlikdami Purlés rūgštinius/cheminius pilingus. Mokymų metu bus nagrinėjami išskirtinės sudėties, saugūs rūgštiniai/cheminiai pilingai (M-peel, G-peel, A-peel, X-peel, L-peel, F-peel, S-peel, T-peel, P-peel, R-peel, Vit C-peel, Az-peel), pritaikomi įvairioms estetinėms odos problemoms spręsti: sausa, dehidratuota, pavargusi, stangrumą praradusi oda, jautri oda, brandi oda su pirmaisiais senėjimo, fotosenėjimo požymiais, raukšlės, keratozės, susijusios su amžiumi, pigmentacijos sutrikimai, plačios poros, riebi oda, seborėjinė oda, komedonai, folikulinė aknė, pustulinė aknė, randai po aknė, raustanti oda su kuperoze ar rožine, papilkėjusi, negyvybinga oda, „rūkorių“ oda, strijos.

Purles logo_250x100.jpg
Mercedes.jpg

Šį modulį ves Mercedes Šulcaitė -Vasiljeva

Grožio ir sveikatos tarnybos kosmetologė, Klaipėdos valstybinės kolegijos Kineziterapijos ir grožio terapijos katedros bei GST Akademijos lektorė, turinti 9 metų darbo patirtį dėstant ir praktikuojant kosmetologijos srityje.

Ko galite tikėtis Jūs:

  • Betarpiško, dėmesingo bendravimo su GST Akademijos lektoriais. Klausimai ir atsakymai pokalbių grupėje.

  • Teorinės paskaitos gali būti išklausomos ir aptariamos nuotoliniu būdu.

  • Jums bus atskleistas Purlés rūgštinių ir cheminių pilingų išskirtinumas, išnagrinėtos sudėtys, ingredientų veikimo mechanizmai.

  • Praktikos metu išbandysite rūgštinius ir cheminius pilingus, atlikdami procedūras ir pritaikydami jas įvairių estetinių problemų atvejais

  • Jums bus suteikti reikalingiausi dokumentai (priemonių aprašai, protokolai, savikainų skaičiavimai, kliento kortelės, kliento sutikimo ir atmintinės formų pavyzdžiai), reikalingi procedūroms atlikti ir saugiai dirbti.

  • Išsiaiškinsime, kaip kombinuoti tarpusavyje skirtingus produktus, integruoti juos į procedūras, kaip tapti ir išlikti geidžiamu meistru savo klientams.

Po šių mokymų pradėti darbą su Purlés rūgštiniais/cheminiais pilingais bus lengva ir naujam, ir pažengusiam specialistui.

Kaip vyksta mokymai?

1C modulyje bendrausime:

teorinėje paskaitoje (2 val.)

praktiniame susitikime (3,5 val.)

Registruokis į mokymus

Sudalyvavę visuose penkiuose Purlés mokymų moduliuose, gausite Purlés I lygmens specialisto sertifikatą.

Lektorės išsilavinimas ir darbo patirtis:

Mercedes.jpg

Mercedes Šulcaitė - Vasiljeva

Jau trečius metus dirbu kosmetologe Grožio ir sveikatos tarnyboje, bei lektore GST Akademijoje, o šią profesiją praktikuoju nuo 2014 m., baigus grožio terapijos studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Nuo tų pačių metų toje pačioje kolegijoje pradėjau dėstytojos darbą. Per šiuos 9 metus gilinau žinias bei dalinausi patirtimi veido priežiūros, estetinės, aparatinės kosmetologijos, grožio verslo administravimo srityse. Greta mokymo ir darbo salone baigiau ir viešojo administravimo magistro studijas.

Mokymu moduliai:

1A modulis

Purlés veido ceremonijos ir masažo technikos

1B modulis

Purlés dermakosmetinės terapijos ir masažo technikos

1C modulis

Purlés rūgštiniai pilingai

1D modulis

Purlés namų priežiūros produktai/Atvejų analizė

1E modulis

Kūno ceremonijos ir Atpalaiduojančio masažo technika

bottom of page