top of page
permanent-makeup-class-beautician-teaching-female-interns-how-sketch-up-symmetrical-eyebro

1B modulis
Purles dermakosmetinės terapijos ir masažo technikos

Kviečiame patyrusius ar pradedančius kosmetologus, estetinės medicinos ir grožio specialistus į Purles dermakosmetinių terapijų ir masažo technikų modulio mokymus.

Šiame 1B modulyje susipažinsite su prancūzų profesionalios kosmetikos Purles produktais, reikalingais dermakosmetinėms terapijoms atlikti bei procedūrų protokolais. Išmoksite atlikti Relaksuojantį-detoksikuojantį ir Liftinguojantį masažus, patys atliksite ir ant savęs išbandysite daugelį ceremonijų - nuo pradžios iki pabaigos. Išnagrinėsite šias Purles kosmetikos linijas – Clinical Repair Care, DNA Protection, Redness Stop, Hydra Oxy Intense. Naudojant Purles kosmetiką mokysitės spręsti tokias odos problemas, kaip kuperozė, dehidratacija, senėjimas, papilkėjusi oda.

Purles logo_250x100.jpg

Šį modulį ves Gabrielė Viršilaitė

Grožio ir sveikatos klinikos Vilniuje kosmetologė, veido ir kūno priežiūros specialistė, Purles mokymų lektorė ir masažų trenerė.

Foto (33).jpg

Ko galite tikėtis Jūs:

  • Betarpiško, dėmesingo bendravimo su GST Akademijos lektoriais. Klausimai/atsakymai pokalbių grupėje.

  • Teorinės paskaitos gali būti išklausomos ir aptariamos nuotoliniu būdu.

  • Praktikos metu išbandysite produktus, atliksite vienas kitam veido procedūras.

  • Detaliai išmoksite ir atliksite Relaksuojantį-detoksikuojantį ir Liftinguojantį masažus (suteikiamos schemos ir prieiga prie video įrašų).

  • Gausite informaciją ir visus reikalingus dokumentus procedūrai atlikti ir saugiai dirbti.

  • Išsiaiškinsime, kaip kombinuoti tarpusavyje skirtingus produktus, integruoti juos į procedūras, kaip tapti ir išlikti geidžiamu meistru savo klientams.

Kaip vyksta mokymai:

1B modulyje bendrausime teorinėje paskaitoje (2 val.) ir praktiniame susitikime (3,5 val.)

Registruokis į mokymus

Sudalyvavę visuose penkiuose Purles mokymų moduliuose, gausite Purles I lygmens specialisto sertifikatą.

Foto (33).jpg

Lektorės išsilavinimas ir darbo patirtis:

Gabrielė Viršilaitė, GST Akademijos lektorė, masažo technikų trenerė, baigusi biomedicinos mokslų grožio terapijos bakalauro studijas Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Turi 5 metų patirtį, kurią įgijo Delikate grožio ir estetikos studijoje, Grožio ir sveikatos tarnyboje Klaipėdoje, Grožio ir sveikatos klinikoje Vilniuje. Dalyvauja ne tik rengiamuose mokymuose Lietuvoje, bet ir tarptautinėse konferencijose užsienyje. Gabrielė yra veido ir kūno priežiūros specialistė, praktikuojanti estetines, gydomąsias ir aparatines procedūras. Su profesionalia Purles kosmetika dirba nuo pirmosios darbo dienos. Kosmetologė turi Kobido masažo meistro sertifikatą.

Registruokis į mokymus

bottom of page